بایدها و نبایدهایی درباره فروش آسانسور در تهران

بایدها و نبایدهایی درباره فروش آسانسور در تهران المور: سال های زیادی نیست که صنعت آسانسور وارد ایران شده است. این دستگاه که بمنظور راحتی زندگی امروزی مردم اختراع و تولید شده است و به یک عضو جدایی ناپذیر در همه ی ساختمان ها خصوصاً برج های بسیار بلند امروزی، تبدیل گشته است. بطور کلی سیستم آسانسور دارای قطعات و تجهیزات متفاوتی می باشد. در ساخت و سازهای امروزی انتخاب آسانسور از اهمیت بسیار زیادی برخوردارست. بدین سبب ما در این مطلب می خواهیم شما را با اصول و قواعد فروش آسانسور آشنا نماییم.


به گزارش المور به نقل از سهند فراز کیمیا، برای مهندسین عمران یا معماری کیفیت آسانسور و حتی برند قطعات مختلف آن به یکی از اولویت های مهم آنها تبدیل گشته است. این افراد با وجود تعداد زیادی از شرکت های فعال در حوزه آسانسور و فروش آسانسور در تهران با چالش های زیادی روبرو شده اند. به ویژه این که همه قطعات ایرانی آسانسور دارای رقیب های خارجی بسیار قدرتمندی هستند.
فروش محصولات آسانسور تقریباً یکی از کسب و کارهای تازه می باشد که برای یادگیری و ورود به آن بایستی یکسری نکات مهم را بدانید و به آن عمل کنید. بدین سبب اگر به فروشندگی آسانسور علاقمند هستید بهتر است نکات مهمی که ما در این مطلب درباره فروش آسانسور شرح می دهیم را با دقت مطالعه کنید.
علاقه به صنعت فروش آسانسور در تهران ممکنست از نظر شما این جمله بسیار کلیشه ای باشد اما بهتر است بدانید که برای کسب و کاری مثل فروش آسانسور که از انعطاف پذیری بسیار کمی در مدلهای محصولات برخوردار است، علاقه داشتن به آن از با اهمیت ترین ملاک های این کسب وکار بشمار می رود. ممکنست بارها شنیده باشید که می گویند طرف چون عاشق کارش است، موفق شده است.
آگاهی از برندهای آسانسور در صنعت آسانسور برندهای داخلی و خارجی زیادی فعالیت می نمایند. نه فقط در فروش آسانسور بلکه در فروش هر محصولی بایستی ابتدا همه برندهای فعال در آن حوزه و حتی خدمات آنرا بطور کامل بشناسید. داشتن اطلاعات لازم درباره برندهای مختلف آسانسور سبب می شود که شما در زمان فروش محصولات آسانسور برای متقاعد کردن مشتری ها دست بازتری داشته باشید. همین طور بیشتر مشتریان علاقمند هستند که به داستان برندها گوش دهند و از کسب اطلاعات درباره برندها لذت می برند.


موارد بسیار مهم در تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران تعمیر و نگهداری آسانسور به این معناست که میزان کیفیت عملکرد قطعات آسانسور بررسی شود و در صورت عیب یابی و نیاز آن قطعه تعویض شود. این کارها بایستی برای رعایت ایمنی و سلامت افراد حتما به طور جدی صورت گیرد. اقدامات لازم برای تعمیر و سرویس آسانسور بایستی متناسب با نوع آسانسور و طبق نظر کارشناس در زمان مقرر صورت گیرد. برای اینکه علاوه بر این که حفظ ایمنی در آسانسور بسیار اهمیت دارد جزو تجهیزات پرکاربرد و مهم ساختمان نیز شمرده می شود و باید به آن رسیدگی شود.
با اهمیت ترین دلیلهای نقص فنی آسانسور یکی از از با اهمیت ترین کارهایی که بمنظور پیش گیری از بروز اتفاق می توان انجام داد این است که آسانسور به وسیله افراد متخصص و همین طور کاربلد نصب شود. برای اینکه در بعضی از موارد ممکنست عدم نصب صحیح و وجود یک نقص کوچک روی کل عملکرد آسانسور اثر بگذارد. اگر سرویس و تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران بصورت ماهانه و منظم صورت گیرد دیگر سبب بروز خطرات غیرقابل جبران نمی گردد و هزینه های سنگین را بسیار کم می کند. موارد مهمی که ممکنست سبب ایجاد نقص فنی آسانسور شود عبارتند از:
تغییرات ولتاژای جریان برق توجه نکردن به میزان ظرفیت آسانسور و حمل بار سنگین با آن به وجود آوردن نقص فنی در سیستم مکانیکی و الکترونیکی محل جایگذاری آسانسور کنترل و کارکرد درب ها برخی از با اهمیت ترین دلیلهای خرابی آسانسورها به خاطر عدم سرویس بموقع یکی از قطعات گرانقیمت کار شده در آسانسورها درایو می باشد. در شرایطی که رضی ستور تابلو فرمان گرفتار نقص یا خرابی شود سبب لطمه رسیدن به درایو نیز می شود. این اتفاق می تواند هزینه های بسیار زیادی را برای مصرف کنندگان بوجود آورد. بنا بر این یکی از با اهمیت ترین قسمت هایی که در خدمات دوره ای باید بررسی شود، همین بخش می باشد.


یکی دیگر از مواردی که می تواند در صورت عدم سرویس و تعمیر و نگهداری آسانسور به آن لطمه برساند، روغن موتور گیربکس می باشد. برای اینکه اگر موتور به اندازه کافی روغن نداشته باشد و یا به خوبی روغن کاری نشده باشد سبب خرد شدن کل موتور می شود.
مزایای مهم سرویس و نگهداری آسانسور همیشه وقتی از یک وسیله به درستی نگهداری می شوند علاوه بر اینکه از خرابی و ایجاد خسارت جلوگیری می کنند طول عمر آن وسیله را نیز بیشتر می کند. آسانسور نیز از این قاعده مستثنا نیست. در صورتیکه اگر تعمیر و نگهداری آسانسور بموقع صورت گیرد علاوه بر اینکه طول عمر آن افزایش می یابد راندمان و عملکرد دستگاه نیز، بهتر خواهد شد. گرفتن استاندارد ادواری می تواند آسانسور را ضمانت کند.
انتهای رپرتاژ آگهی


1401/04/27
13:35:12
0.0 / 5
204
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است