معاون سازمان شهرداری ها و دهیاری ها:

خلاء اصلی در مدیریت شهری کارا نبودن قوانین موجود است

خلاء اصلی در مدیریت شهری کارا نبودن قوانین موجود است به گزارش المور، معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اظهار داشت: خلاء اصلی در مدیریت شهری در شهرها، کارا نبودن قوانین موجود است که باید این مشکل برطرف شود و دولت الکترونیک و سامانه های هوشمند در این حوزه حائز اهمیت می باشد.


به گزارش المور به نقل از ایرنا، علی زینی وند روز پنجشنبه در حاشیه سی و نهمین مجمع اتحادیه تاکسیرانی های شهر تهران و دومین مجمع اتحادیه سازمان های حمل و نقل و مدیریت بار شهرداری های کشور، در جمع خبرنگاران اضافه کرد: شهرداری ها باید توجه ویژه به مبحث حمل و نقل عمومی داشته باشند و از همه تکالیف خود برای خدمت رسانی بیشتر به مردم و تعامل سازنده با اتحادیه های مربوطه بهره مند شوند.
وی با تکیه بر این که هرچه قدر دخالت دولت در تصدی گری کمتر باشد، برنامه ها در حوزه هایی مانند حمل و نقل بهتر خواهد شد، اظهار داشت: رفع دغدغه اتحادیه تاکسی ها و رانندگان به لحاظ معیشتی، بیمه و ثبات شغلی حائز اهمیت می باشد و مشکل تاکسی های فرسوده باید هر چه بهتر و بیشتر برطرف شود.
معاون امورشهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری ها کشور اظهار داشت: وزیر کشور به جد در رفع مشکلات حمل و نقل و تاکسی ها پای کار آمده و برای تأمین منابع مالی در تلاشیم.
وی افزود: علاوه بر این که در صدد هستیم از توان خودروسازان داخل در جهت تولید خودرو های ارزان و باکیفت استفاده نماییم، در تلاشیم از خودرو های وارداتی هم در این حوزه بهره مند شویم.
وی ضمن اشاره به این که وضعیت تاکسی ها در شهرهای مختلف همچون تهران در خور مردم نیست، اظهار داشت: در این دوره در وزارت کشور اراده جدی برای رفع مشکلات شهری وجود دارد و ان شاءالله تحولات جدی را شاهد خواهیم بود.


منبع:

1401/05/27
13:12:00
0.0 / 5
183
تگهای خبر: ارز , الكترونیك , بیمه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است