رئیس دانشگاه علوم پزشكی همدان:

بیمارستان های شهر مشکل آب ندارند

بیمارستان های شهر مشکل آب ندارند به گزارش المور، ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به طرح مطالبی درباب بی آبی بیمارستان ها در همدان، اظهار داشت: آب موردنیاز بیمارستان های شهر همچون شهید بهشتی با برنامه ریزی و تمهیدات اتخاذ شده، تامین و مشکلی دراین زمینه وجود ندارد.


درپی بروز مشکل کم آبی در شهر همدان کلیپی در فضای مجازی و رسانه های بیگانه در خصوص قطع آب یکی از بیمارستان های شهر و بروز مشکل و توقف در خدمت رسانی به بیماران منتشر گردید.
به گزارش المور به نقل از خبرگزاری ایرنا، دکتر محمدمهدی مجذوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به مطالب کذب منتشره در این کلیپ، اضافه کرد: به رغم کمبود شدید آب طی چند روز اخیر در شهر همدان، با تمهیدات اتخاذ شده ضمن تامین آب موردنیاز بیمارستان ها، هیچ مشکلی در روند ارائه خدمات درمانی به بیماران وجود ندارد.
وی اشاره کرد: باتوجه به کمبود شدید آب طی چند روز اخیر در شهر همدان، تمهیداتی بمنظور آبرسانی به بیمارستان ها اتخاذ شد، به شکلی که بیمارستان های فاطمیه، سینا و فرشچیان هیچ مشکلی در این خصوص نداشتند.
دکتر مجذوبی اضافه کرد: در بیمارستان بعثت شهر همدان با محدودیت های درباب تامین آب مواجه بودیم که این مساله نیز با تدابیر لازم مدیریت شد.
به گفته وی، در بیمارستان شهید بهشتی شهر همدان به سبب موقعیت جغرافیایی ساختمان حتی در زمان پرآبی و وصل بودن آب، فشار شبکه در این محدوده کم است که بنا بر این درباب تامین آب این بیمارستان نسبت به دیگر مراکز طی این روزها، مشکل وجود داشت.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: بیمارستان بهشتی مرکز همودیالیز است و برای پیش گیری از خدمت رسانی به حدود ۲۰۰ بیمار دیالیزی، جراحی و همین طور خدمت رسانی به بیماران داخلی و بستری در این مرکز درمانی، محدودیت های پیش بینی و آب مورد نیاز این بیمارستان با یک برنامه مناسب، تامین و مدیریت شده است.
دکتر مجذوبی درباب کلیپ منتشره نیز اشاره کرد: این فیلم در زمان اعمال مدیریت منابع آبی ضبط شده و بر خلاف تصاویر و مطالب آن، عمل جراحی با موفقیت انجام و هیچ وقفه ای در خدمت به بیماران ایجاد نشده است.
وی گفت: هم اکنون بطور کامل آب مورد نیاز بیمارستان های شهر همدان خصوصاً بیمارستان بهشتی بطور کامل و مطلوب تامین و تانکرهای سیار آبرسانی ویژه ای نیز برای بیمارستان ها در نظر گرفته شده است که برهمین اساس تا حالا هیچ خدمت درمانی دراین مراکز گرفتار وقفه ک یا تعطیلی نشده است.
به گزارش المور به نقل از خبرگزاری ایرنا، در پی کاهش جدی بارش ها و خشکسالی ناشی از آن، ذخیره آب سدهای استان همدان خصوصاً سد اکباتان به عنوان منبع اصلی تامین آب شهر همدان بسیار کم شده است. همین مورد از شروع هفته جاری سبب بروز مشکل و تنش آبی در شهر همدان و اعمال زمان بندی قطع شبکه در شهر شده است.

1401/06/03
22:26:21
0.0 / 5
311
تگهای خبر: خدمات , شبكه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است