وکیل دعاوی پیمانکاری را از کجا پیدا کنیم؟

وکیل دعاوی پیمانکاری را از کجا پیدا کنیم؟ المور: پیمانکاری رابطه ای میان کارگر و کارفرما است که برمبنای آن کارگر متعهد می شود در قبال دریافت هزینه ای مشخص کار مشخصی را انجام دهد.


به گزارش المور به نقل از گروه وکلای پارسا، وکیل دعاوی پیمانکاری وکیلی است که در زمینه تجاری وارد عمل می شود و می تواند کارایی های مختلفی داشته باشد. در حقیقت از یک وکیل دعاوی پیمانکاری در تهران می توان این انتظار را داشته باشیم که در زمان تدوین و عقد قرارداد پیمانکاری تا انتهای مدت این قرارداد همراه موکل او باشد همین طور این وکیل می تواند در دعاوی و تعارض های به وجود آمده در این عرصه کارآمد باشد و موکل خودرا در راه قضایی همراهی کند. اما بگذارید کمی بیشتر در این زمینه توضیح دهیم.
پیمانکاری، یک قرارداد حقوقی در مقابل کارفرما نیز متعهد می شود در قبال کار و خدمتی که دریافت می کند هزینه متناسب و مشخصی را پرداخت کند. این رابطه برمبنای قانون باید تحت عنوان یک قرارداد پیمانکاری تعریف شود.
بدین سبب نخستین و با اهمیت ترین کارکرد وکیل دعاوی پیمانکاری را می توان در زمینه تدوین و عقد قرارداد پیمانکاری دانست. اما چرا؟
قرارداد ذاتا یک مفهوم کاملا قانونی می باشد و برمبنای زبان قانون تدوین می شود. بدین سبب افرادی که مبادرت به تدوین قرارداد و امضای آن می کنند باید با زبان قانون آشنا باشند و بدانند که از چه کلمات یا جملاتی در این قرارداد استفاده می شود. یادتان باشد قرارداد از بندهای مختلفی تشکیل شده است. این بندها هر کدام تعهداتی شمرده می شود که پس از امضای قرارداد برای طرفین الزام آور است.
نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که در صورت بروز تعارض، دادگاه به این قرارداد رجوع می کند و برمبنای مفاد آن رای خودرا صادر می کند. بدین سبب اگر بدون آگاهی قانونی و بدون در نظر گرفتن این مسئله بسیار مهم مبادرت به امضای قراردادی کرده باشید، عملا خودتان را در معرض خطری بسیار مهم قرار داده اید. چونکه اگر شما بندی را که نخوانده باشید یا بطور کامل آنرا متوجه نشده باشید باید در هر صورت اجرا کنید. حتی اگر این بند به ضرر شما باشد.
بدین جهت می گوییم که شما در نخستین اقدام باید اهتمام کنید از وکیل دعاوی پیمانکاری در تدوین و عقد قرارداد استفاده کنید. این کاری است که می تواند شما را در مقابل خیلی از تعارض ها و مسیرهای قانونی تضمین کند.


وکیل دعاوی پیمانکاری و دیگر کارکردهای آن اما در یک قرارداد پیمانکاری ممکنست تعارضات مختلفی ایجاد شود. این تعارضات می تواند شامل عدم انجام تعهدات، ناقص انجام شدن تعهدات و... باشد.
یکی از مفاهیم مهمی که بطور معمول در قراردادهای پیمانکاری وجود دارد، تضمین آنست. در این قراردادها غالبا از تضمین مالی مانند چک یا سفته بهره می برند. بدین ترتیب یک کارگر بر طبق این تضمین به کارفرما اطمینان می دهد که تعهدات خودرا به درستی انجام می دهد و در صورت بروز هر نوع نقصی در انجام این تعهدات، کارفرما با دستور دادگاه حق استفاده از این تضمین را پیدا می کند.
تمامی این موارد به خوبی نشان میدهد که گستره کاری وکیل دعاوی پیمانکاری بسیار بالاست و می تواند جنبه های مختلفی از یک قرارداد پیمانکاری را شامل شود. بدین جهت پیشنهاد ما این است برای اینکه بتوانید بهترین وکیل دعاوی پیمانکاری را پیدا کنید ابتدا با مشاورین حقوقی گروه وکلای پارسا صحبت کنید. این گروه برمبنای نیاز شما می تواند بهترین وکیل دعاوی پیمانکاری را به شما معرفی کنند و تا انتهای مسیر در کنار شما می ماند. در حقیقت گروه وکلای پارسا بیش از شما دوست دارد دعوی مربوطه در سریع ترین و بهترین حالت به نتیجه برسد. باور کنید!
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1401/06/19
15:19:59
0.0 / 5
105
تگهای خبر: مد , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است