فرمانده انتظامی تهران بزرگ:

۳ دستور ویژه فرماندهی انتظامی کل کشور در پرونده مهسا امینی

۳ دستور ویژه فرماندهی انتظامی کل کشور در پرونده مهسا امینی به گزارش المور، فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار داشت: سردارˮ اشتریˮ با وجود حضور در مرز شلمچه، بعد از اطلاع از ماجرای خانم ˮامینیˮ، با ذکر این که ˮمهسا امینیˮ مثل دختر من است، سه دستور ویژه در خصوص انجام درمان جدی وی، رسیدگی فوری بدون هیچگونه ملاحظه ای و تکریم خانواده مرحومه را صادر کردند.


به گزارش المور به نقل از ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی" ضمن ابراز تاسف از حادثه ناگوار فوت مرحومه "مهسا امینی" و همدردی با خانواده وی اظهارداشت: نیروهای جان برکف انتظامی کشور در تمامی شرایط بحرانی بدون هیچ ادعایی بدنبال احقاق حق و گرفتن حق مظلوم از ظالم بوده اند، چه بسا از آسایش و آرامش خود گذشته اند و جان خودرا در راه دفاع از حق در طبق اخلاص گذاشته اند؛ رشادت و ایثارگری های نیروهای خدوم پلیس بر کسی پوشیده نیست.
وی افزود: وقوع چنین اتفاقی برای پلیس که همیشه دغدغه نیروهای آن جلوگیری از وقوع چنین حوادث و ایجاد آسایش و آرامش برای مردم است، بسیار ناگوار است.
سردار رحیمی همین طور اشاره کرد: زمان وقوع این حادثه، سردار "حسین اشتری" ۱۴۰۱/۶/۲۲ در شلمچه درحال خدمت رسانی به زوار سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بودند اما طی تماس تلفنی، با تاکید و سریعا خواهان پیگیری موضوع بصورت دقیق و بدون هرگونه ملاحظه ای شدند و اصرار کرد که مرحومه "مهسا امینی" را همچون دختر خودم می دانم.
وی با اعلان اینکه مجموعه انتظامی کشور خودرا در این مصیبت وارده شریک می داند، اظهار داشت: این اتفاق موجب تاسف و تالم و دلگیر شدن همه ما شده است اما در این بین معاندان بدنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود هستند و با نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی فضای جامعه را ملتهب می کنند.
سردار رحیمی با اعلان اینکه سردار "اشتری"؛ فرمانده انتظامی کشور برای ابراز همدردی با پدر و دایی مرحومه "مهسا امینی" (۱۴۰۱/۶/۲۴) تماس تلفنی داشته است، اظهار داشت: در مجموعه انتظامی کشور این مساله بدون هیچگونه وقفه ای درحال بررسی است البته که با بررسی های انجام شده و همین طور نتیجه تحقیقات هیچ موردی از ضرب و شتم در گزارش ها ارائه نشده است.
وی تصریح کرد: سردار" اشتری" با وجود حضور در مرز شلمچه، بعد از اطلاع از ماجرای خانم امینی، طی گفت و گوی تلفنی با بنده، با ذکر این که "مهسا امینی" مثل دختر من است، سه دستور ویژه در خصوص انجام درمان جدی وی، رسیدگی فوری بدون هیچگونه ملاحظه ای و تکریم خانواده مرحومه را صادر کردند.


منبع:

1401/06/29
11:56:37
0.0 / 5
270
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است