در نیمه اول سال ۹۷ صورت می گیرد

ورود مدلهای جدید جیلی به بازار ایران

ورود مدلهای جدید جیلی به بازار ایران المور: مدیرعامل شركت آرین خودرو پارس اظهار داشت: با هدف گذاری روی خدمات بعد از فروش خودروهای جیلی، اهداف فروش را هم محقق می نماییم.به گزارش سرویس بازار ایسنا، رادین پیمان فر مدیرعامل شركت آرین خودرو پارس اظهار داشت: با عرضه خودروهای جیلی به بازار ایران، دیدگاه مشتریان را نسبت به خودروهای چینی تغییر می دهیم.

وی با عنایت به همكاری این شركت با شركت جیلی، اظهارداشت: بر مبنای قراردادی كه شركت آرین خودرو پارس بعنوان یكی از شركت های زیرمجموعه هلدینگ ناصح با شركت جیلی چین امضا كرده، از سال آینده و با عرضه خودروهای جیلی به بازار ایران شاهد خودروهایی فراتر از آنچه كه تولیدكنندگان چینی در ایران وارد كرده اند، هستیم.

پیمان فر اضافه كرد: قرارداد همكاری شركت آرین خودرو پارس و شركت جیلی بعد از دو ماه مذاكره و بررسی به امضا طرفین رسید. در این قرارداد شركت آرین خودرو پارس به جای تاكید بر فروش، تلاش عمده ای روی خدمات پس ازفروش مناسب و كسب رضایتمندی مشتریان خودروهای جیلی در بازار ایران دارد تا از این طریق اهداف فروش را هم محقق كند.

نیمه اول سال ۹۷ مدلهای جدید جیلی به بازار ایران عرضه می شود

وی با اشاره به روند اجرای قرارداد همكاری با شركت جیلی، تصریح كرد: هم اكنون مشكلی در اجرای این قرارداد همكاری وجود ندارد و تنها به جهت وجود برخی مراحل قانونی، پیش بینی می گردد ظرف ۳ ماهه دوم سال ۹۷ محصولات جدید جیلی را به بازار ایران عرضه نماییم.

پیمان فر موفقیت های شركت های زیر مجموعه گروه را در انتخاب شركت جیلی برای همكاری با شركت آرین خودرو پارس را بسیار مهم ارزیابی كرد و اضافه كرد: رضایتمندی بالای مشتریان شركت های زیرمجموعه هلدینگ از جریان فروش و خدمات بعد از فروش برندهای مختلف خودرویی باعث شد كه شركت جیلی بعد از بررسی هایی كه در این زمینه داشت، شركت آرین خودرو پارس را برای همكاری انتخاب نماید.

وی در ادامه شركت جیلی را بزرگ ترین تولیدكننده خودرو در كشور چین اعلام و اظهاركرد: هم اكنون این شركت رتبه یك فروش خودرو در چین را به خود اختصاص داده، به صورتی كه در سال قبل با تولید بیش از ۱.۲ میلیون دستگاه خودرو، رتبه اول تولید را در كشور چین در اختیار داشته است.

مدیرعامل شركت آرین خودرو پارس همینطور ارتقای تكنولوژی جیلی را در امضا این همكاری بسیار مهم دانست و اظهار داشت: خرید سهام ولوو و مالكیت بر آن شركت، جهش بزرگی را در تكنولوژی تولید و كیفیت محصولات جیلی به وجود آورده است.

وی اضافه كرد: در شرایطی كه سایر خودروسازان چین در حال كوشش برای دستیابی به دانش فنی تكنولوژی های جدید هستند، جیلی خرید تكنولوژی های جدید برای توسعه و ارتقای تولیدات خویش را هدف گذاری كرده و همین امر باعث رشد كمی و كیفی بسیار سریع جیلی ظرف مدت كوتاهی شده است.

پیمان فر در ادامه در مورد مدل محصولات در نظر گرفته شده جیلی برای عرضه به بازار ایران صحبتی به میان نیاورد و اضافه كرد: اینكه چه مدل از محصولات جیلی به بازار ایران عرضه می شوند، نیازمند گذر زمان و طی مراحل قانونی همكاری است، اما بطور قطع اواخر امسال یا اوایل سال آینده مدل خودروهای جیلی كه برای بازار ایران در نظر گرفته شده، اعلام می گردد.

مدیرعامل شركت آرین خودرو پارس خاطرنشان كرد: با امضا همكاری دو شركت، بی گمان اتفاقات خوبی در حال شكل گیری است و هم شركت جیلی و هم شركت آرین خودرو پارس می توانند تعامل و همكاری خوبی را داشته باشند و بطور قطع در آینده همكاری این دو شركت توسعه پیدا می كند.

وی همینطور به نقش نظام تعرفه ای بر جریان واردات و قیمت محصولات پرداخت و اظهار داشت: مشكلی كه امروز اغلب واردكنندگان با آن دست وپنجه نرم می كنند، افزایش تعرفه است؛ مسلما این جریان باعث می گردد كه قیمت تمام شده خودروها افزایش یابد، اما گریزی از وضع موجود نیست. هر چند در صورتی كه تعرفه ها كاهش یابد قیمت های این محصولات در داخل بسیار رقابتی تر می گردد.


1396/11/21
13:59:38
5.0 / 5
5071
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است