اعطای نشان عالی مدیر سال به مدیرعامل بانک صادرات ایران

اعطای نشان عالی مدیر سال به مدیرعامل بانک صادرات ایران به گزارش المور، ​تندیس ویژه هفتمین اجلاس سراسری «نشان عالی مدیر سال» طی مراسمی با در تجلیل از مدیران دانش بنیان به سیدضیاء ایمانی، مدیرعامل بانک صادرات ایران اعطا شد.


به گزارش المور به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، هفتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال با تجلیل از مدیران دانش بنیان در اقتصاد مقاومتی با حضور برخی مسؤلان، نمایندگان مجلس، مدیران سیستم بانکی، فعالان بخش های مختلف صنعت، کارشناسان و اصحاب رسانه برگزار شد و نشان ویژه این اجلاس به مدیرعامل بانک صادرات ایران اعطا شد.
عضو هیئت مدیره بانک صادرات ایران در این اجلاس در تبیین شرایط سیستم بانکی و پشتیبانی از بخش های مختلف تولید و اشتغال، اظهار داشت: برخلاف برخی تصورات، نرخ تسهیلات در سیستم بانکی کشور با عنایت به شرایط فعلی، ارزان تر از خیلی از کشورهاست و نسبت تسهیلات به تورم نصف است.
امیر یوسفیان اضافه کرد: فشار تقاضا برای تسهیلات بانکی در کشور فراوان است و با عنایت به محدودیت منابع و برخی تنگناهای بین المللی، امکان پاسخگویی به تمامی تقاضاها توسط سیستم بانکی میسر نیست. همینطور به علت کاهش فروش اعتباری و نسیه فروشی در صنعت، اتکای بیشتر سیستم بانکی بر استفاده از ریال داخلی است. بانک صادرات ایران برای پاسخگویی به نیازهای بخش های مختلف صنعت و پشتیبانی از تولید و استمرار اشتغال، علاوه بر اعطای تسهیلات، از راه طرح های نوین بخصوص طرح طراوت، اوراق گام، اعتبارات اسنادی و ضمانت نامه و سایر طرح های جدید بانک، سهم برجسته ای در پشتیبانی از واحدهای اقتصادی داشته و این مأموریت همچنان با قوت ادامه دارد.
عضو هیئت مدیره بانک صادرات ایران همینطور با اشاره به اینکه هیچ واحد تولیدی در کشور وجود ندارد که سیستم بانکی در رشد و توسعه آن نقش موثر ایفا نکرده باشد، اضافه کرد: نقش سیستم بانکی در کمک به ایجاد و استمرار اشتغال بر کسی پوشیده نیست. بانک صادرات ایران پارسال جهت کمک به استمرار اشتغال حدود ۵۰۰ هزار نفر و ایجاد ۸۰ هزار شغل جدید و امسال برای استمرار اشتغال بیشتر از ۳۱۵ هزار نفر و ایجاد ۲۵ هزار شغل جدید تسهیلات مختلفی پرداخت کرده است.
وی ضمن اشاره به پرداخت دو میلیون و ۲۷۰ هزار میلیاردریال (۲۲۷۰ تریلیون ریال) تسهیلات توسط بانک صادرات ایران در سال گذشته، اضافه کرد: از این بخش ۸۰۰ هزار میلیاردریال تسهیلات جدید و هزار و ۴۷۰ میلیاردریال تجدید تسهیلات توسط این بانک انجام شده است.
یوسفیان میزان پرداخت تسهیلات توسط بانک صادرات ایران امسال را یک میلیون و ۱۸۵ هزار میلیاردریال عنوان نمود که ۲۵۰ هزار میلیاردریال تسهیلات جدید و ۹۳۵ هزار میلیاردریال به صورت تجدید تسهیلات جدید از بخش های مختلف اقتصادی کشور حمایت شده است.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1401/09/03
16:49:46
0.0 / 5
61
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , بین المللی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است