زمستان داغ سامانیوم با 5 میلیاردریال جایزه نقد

زمستان داغ سامانیوم با 5 میلیاردریال جایزه نقد به گزارش المور، دور جدید از قرعه کشی سورسامانی مخصوص اعضای باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) با 42 جایزه نقدی به ارزش 500 میلیون تومان برگزار می گردد.


به گزارش المور به نقل از سامان رسانه، دور جدید از قرعه کشی زمستانه سورسامانی ویژه اعضای باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) برگزار می گردد که در این قرعه کشی ۲ جایزه 50 میلیون تومانی و 40 جایزه 10 میلیون تومانی جمعاً به ارزش 500 میلیون تومان به برندگان اهدا خواهد شد.
بر این اساس، تمامی کاربران باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) می توانند با صرف 100 امتیاز، یک شانس جهت شرکت در قرعه کشی کسب کنند و در صورت داشتن امتیاز لازم، هیچ محدودیتی از نظر تعداد برای خرید شانس قرعه کشی وجود ندارد؛
همینطور لازم به ذکر است که در این دور از جشنواره رده وفاداری مشتریان در شانس آنها جهت شرکت در قرعه کشی تأثیرگذار است، به صورتی که مشتریان رده آبی ضریب یک، رده برنزی ضریب دو، رده نقره ای ضریب پنج و رده طلایی ضریب 10 برای هر شانس خواهند داشت؛ به صورت مثال درصورتیکه مشتریان برنزی 5 شانس بخرد، در هنگام قرعه کشی این افراد دارای 10 شانس شرکت در قرعه کشی خواهند داشت.
تمامی اعضای باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) که حساب و کارت بانک سامان دارند، می توانند با انجام هریک از عملیات کارت به کارت، خرید شارژ از درگاه های سامان، دریافت موجودی، خرید کالا و خدمات و پرداخت قبض از درگاه های سامان و انتقال ساتنا و پایا می توانند امتیاز سامانی کسب کنند.
همینطور برای عضویت در سامانیوم کافی است از راه اپلیکیشن موبایلت وارد صفحه پروفایل شوید و از بخش سامانیوم به عضویت باشگاه مشتریان بانک سامان در بیایید.
لازم به ذکر است که تاریخ قرعه کشی و نفرات برگزیده از راه رسانه های رسمی بانک سامان اطلاع رسانی خواهد شد.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1401/11/14
15:45:52
0.0 / 5
341
تگهای خبر: اپلیكیشن , ارز , بانك , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است