شروع پویش تامین مالی جمعی شرکت تجارت خلاق هدف

شروع پویش تامین مالی جمعی شرکت تجارت خلاق هدف المور: پویش تامین مالی جمعی شرکت تجارت خلاق هدف(خانومی) به ارزش یکصد و پنجاه میلیاردریال شروع شد.


به گزارش المور به نقل از شرکت تامین سرمایه تمدن، این شرکت در امتداد تامین سرمایه در گردش، پویش تامین مالی جمعی شرکت تجارت خلاق هدف را استارت زد.
فرصت سرمایه گذاری در این طرح به مدت 4 روز است که حداقل سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری یکصد وپنجاه میلیون ریال تعیین شده است.
دوره این سرمایه گذاری 12ماهه بوده و نرخ سود مشارکت 29 درصد سالیانه است که بصورت ماهیانه به حساب سرمایه گذاران واریز خواهد شد.
شرکت تجارت خلاق هدف (هلدینگ فنکام) در راه رشد و توسعه خود، به دقت بازار جهانی و ترندهای روز دنیا را تحت نظر دارد. باتوجه به ترند شدن آنلاین شاپ های محصولات آرایشی بهداشتی و ظرفیت فراوان بازار ایران در این عرصه، شرکت تجارت خلاق هدف (هلدینگ فنکام) تصمیم به شراکت با فروشگاه اینترنتی خانومی گرفت و با بهره گیری از منابع خود و همین طور تیم قوی و متخصص فنکام، اهتمام در توسعه پرشتاب تر این آنلاین شاپ داشت. شرکت تجارت خلاق هدف (هلدینگ فنکام) در قالب مشورت و نظارت بر مجموعه پرطرفدار خانومی، آنرا در رسیدن به اهدافش یاری می کند.
فروشگاه اینترنتی خانومی فعالیت خودرا در سال 1392 آغاز نموده است و به فروش اینترنتی مجموعه کاملی از بهترین های لوازم بهداشتی اقدام نموده است. شرکت تجارت خلاق هدف جهت تامین سرمایه در گردش مورد نیاز خود می خواهد با تامین مالی 150میلیارد ریالی بوسیله سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد و با پرداخت سود مشارکت سالیانه 29 درصدی مبادرت به توسعه تولید و فروش فروشگاه اینترنتی خانومی نماید.
تامین سرمایه تمدن با دسترسی به شبکه گسترده سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی، امکان تامین مالی شرکت های دانش بنیان و شرکت های کوچک، متوسط و فناورمحور را دارد. در این راستا، شرکت هایی که برای توسعه کسب وکار نیازمند تامین مالی هستند، می توانند بوسیله سکوی تامین مالی جمعی “آی بی کراد” به آدرس ibcrowd.ir مبادرت به تامین مالی کنند.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1401/11/19
11:09:38
0.0 / 5
233
تگهای خبر: ارز , بازار , تجارت , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است