با دستور جلسه اصلاح اساسنامه و انتخاب عضو هیات مدیره؛

مجمع عمومی فوق العاده و مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک تجارت

مجمع عمومی فوق العاده و مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک تجارت المور: المور: مجامع عمومی فوق العاده و عادی بطور فوق العاده بانک تجارت با تصویب اصلاح قسمتی از اساسنامه این بانک و انتخاب یک عضو جدید در هیات مدیره اجرا شد.


به گزارش المور به نقل از اداره روابط عمومی و ارتقاء سرمایه اجتماعی بانک تجارت، مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک تجارت به ریاست خوش مهر نماینده دولت جمهوری اسلامی ایران و وزارت امور اقتصادی و دارایی با دستور جلسه انتخاب و تکمیل اعضای هیأت مدیره این بانک رأس ساعت 10 بامداد روز پنج شنبه بیست وپنجم اسفندماه با حضور 63.35 درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی در سالن همایش های غدیر مدیریت امور اعتباری بانک تجارت واقع در خیابان طالقانی تهران تشکیل شد.
در این مجمع با رای موافق اکثریت سهامداران، حمیدرضا شریفیان به عنوان عضو جدید هیات مدیره این بانک برگزیده شد.
شریفیان قبل از این به عنوان معاون مدیرعامل در امور راهبری بازار و توسعه کسب وکار و معاون مدیرعامل در امور استانها و شبکه فروش بانک تجارت فعالیت داشته است.
در ادامه مجمع عمومی فوق العاده این بانک رأس ساعت 11 بامداد با حضور 63.35 درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی تشکیل شد.
در این نشست که با ریاست مرتضی ترک تبریزی نایب رییس هیات مدیره بانک تجارت و با حضور نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بورس و اوراق بهادار و کانون سهام عدالت برگزار شد، اصلاح بخش هایی از اساسنامه بانک تجارت با رای اکثریت سهامداران به تصویب رسید.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1401/12/26
23:55:14
0.0 / 5
69
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , بانك , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است