بررسی فروش بالای میلگرد اصفهان

بررسی فروش بالای میلگرد اصفهان المور: چه یک فعال در حوزه فولاد و ساختمان هستید و چه یک فرد عادی حتما نام ذوب آهن را شنیده اید. ذوب آهن بواسطه قدمت و کارهای ورزشی به یک نام آشنا در بین مردم تبدیل گشته است.


به گزارش المور به نقل از فولاد ایرانیان، محصولات ذوب آهن مانند میلگرد اصفهان و تیرآهن اصفهان هم بسیار پرفروش و پرمصرف هستند بطوریکه لیدر قیمت آهن آلاتی مانند میلگرد و تیرآهن را باید ذوب آهن دانست. باتوجه به اهمیت قیمت میلگرد اصفهان و قیمت تیرآهن اصفهان بر بازار آهن در این مطلب به دلیلهای اهمیت محصولات ذوب آهن می پردازیم و بررسی می نماییم که چرا میلگرد و تیرآهن اصفهان پرفروش ترین آهن آلات در ایران هستند.
فروش بالای میلگرد اصفهان به سبب سابقه ی تولید ذوب آهن اصفهان یکی از قدیمی ترین و باسابقه ترین کارخانه های فولادی ایران است که نخستین تولیدات آن به دوران پیش از انقلاب برمی گردد. ذوب آهن در سال 1346 شمسی در نزدیکی زرین شهر تأسیس و در 1350 به عنوان تنها کارخانه مادر فولادی ایران تا دهه 70 کشور به بهره برداری رسید. این قدمت در کنار ادامه کافی است تا هر برندی را به یک نام آشنا در کشور تبدیل کند. میلگرد ذوب آهن و تیرآهن اصفهان بواسطه تکنولوژی و پایه گذاری استاندارد در طول این سال ها همیشه کیفیت خودرا حفظ نموده اند و به یکی از پرمصرف ترین مقاطع فولادی ایران تبدیل گشته اند؛ بدین سان کارخانه ذوب آهن اصفهان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مقاطع طویل فولادی در خاورمیانه شناخته می شود.
مشتریان خارجی پروپاقرص و فروش بالای میلگرد اصفهان مشتریان ذوب آهن تنها به داخل کشور محدود نمی شود و در کشورهای آسیایی، آفریقا و اروپا هم مشتریان خاص خودش را دارد. از میان محصولات ذوب آهن، شمش فولادی و میلگرد اصفهان بیشترین صادرات به کشورهای منطقه را به خود مختص کرده است. به سبب حجم بالای صادرات فولاد خام و شمش، ذوب آهن به یکی از بزرگترین صادرکنندگان فولاد ایران در جهان تبدیل گشته است.
اعتبار ذوب آهن و فروش بالای میلگرد اصفهان ذوب آهن اصفهان یکی از موفق ترین و پرافتخارترین کارخانه های ایران در دریافت اعتبارات و گواهینامه های بین المللی است که این مورد نشان دهنده کیفیت خوب، مشتری مداری و به روز نگه داشتن زیرساخت های این کارخانه توسط متخصصان است.
فروش بالای میلگرد اصفهان به سبب تولید مطابق با استاندارد از نظر جزئیات فنی در تولید میلگرد و تیرآهن اصفهان نزدیک ترین محصولات داخلی به استاندارهای بین المللی هستند. این تطابق با استانداردها موجب می شود که استفاده از میلگرد اصفهان و تیرآهن ذوب آهن خیال مهندسان و کاربران را از استواری و کیفیت سازه ساختمان ها راحت کند؛ همچون این موارد می توان به وزن مقاطع فولادی ذوب آهن اشاره نمود. همانطور که می دانید وزن میلگرد و تیرآهن یکی از مهم ترین پارامترها در تعیین کیفیت و همین طور قیمت تیرآهن و قیمت میلگرد محسوب می شود. در ادامه وزن میلگرد اصفهان و وزن تیرآهن اصفهان را بررسی می نماییم.
وزن میلگرد اصفهان انواع میلگرد ذوب آهن اصفهان در دو نوع ساده و آجدار و در سایزهای 12 الی 32 تولید و عرضه می شوند. وزن میلگرد اصفهان نزدیک ترین وزن میلگرد به جدول اشتال است. در جدول زیر تفاوت اندک وزن میلگرد اصفهان و جدول اشتال را مشاهده می کنید.وزن بندیل میلگرد ذوب آهن حدود 4.7 تن و وزن بندیل سایر کارخانه ها حدوداً 2 تن است. برای محاسبه تعداد شاخه هر بندیل وزن 4.7 را به وزن هر سایز میلگرد تقسیم کنید.
وزن تیرآهن اصفهان تیرآهن ذوب آهن اصفهان در میان تمام برندهای تیرآهن موجود، از کیفیتی مثال زدنی و قیمت مناسب برخوردارست. این محصول در سه دسته تیرآهن بال نیم پهن موازی (IPE)، تیرآهن بال پهن موازی (IPB) و تیرآهن بال باریک شیب دار (IPN) توسط کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می شود. در جدول زیر تفاوت اندک وزن تیرآهن های اصفهان و جدول اشتال را مشاهده می کنید.


باتوجه به کیفیت و وزن میلگرد و تیرآهن اصفهان قیمت میلگرد اصفهان و قیمت تیرآهن اصفهان مقرون به صرفه است.

خودکفایی اصفهان در زنجیره تامین و فروش بالای میلگرد آن ذوب آهن همچون کارخانه محدودی در ایران است که زنجیره تولید فولاد آن تکمیل است؛ یعنی از مواد اولیه و شمش تولیدی خود برای تولید تیرآهن و میلگرد اصفهان استفاده می نماید. کیفیت بالای مواد اولیه و شمش تولیدی ذوب آهن در کنار خودکفایی در زنجیره تامین موجب کیفیت بالا و قیمت مناسب میلگرد و تیرآهن اصفهان نسبت به سایر کارخانه ها شده است.
نحوه تشخیص اصالت میلگرد و تیرآهن اصفهان روی تمام محصولات ذوب آهن اصفهان همچون میلگرد و تیرآهن اصفهان علامت اختصاری ESCO حک می شود که نشان دهنده اصالت کالا است. همین طور تمام تولیدات کارخانه ذوب آهن، دارای یک پلاک شناسایی شامل اطلاعات دقیق محصول است. نبود علامت اختصاری یا پلاک به مفهوم تقلبی بودن میلگرد یا تیرآهن است.
نحوه خرید میلگرد اصفهان و تیرآهن اصفهان شما می توانید بوسیله خود کارخانه، یا بورس کالا و یا شرکت های تجاری به خرید میلگرد و تیرآهن اصفهان اقدام کنید. توجه داشته باشید برای خرید به صرفه از کارخانه باید محل پروژه از اصفهان دور نباشد و این که دارای محدودیت حجمی به اندازه یک تریلی و محدودیت زمانی خواهید بود؛ همین طور خرید از شرکت های تجاری مانند فولاد ایرانیان به سبب انبارهای مختلف و عدم وجود محدودیت حجمی در بعضی موارد به صرفه تر می شود.
انتهای رپرتاژ آگهی


1402/03/05
14:10:40
0.0 / 5
217
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است