در راستای تسهیل و تسریع فرآیند اعطای تسهیلات:

بانک تجارت از سفته الکترونیک رونمایی کرد

بانک تجارت از سفته الکترونیک رونمایی کرد المور: المور: سفته الکترونیک به عنوان خدمتی جدید از طرف بانک تجارت برای تسهیل پروسه اعطای تسهیلات غیرحضوری، در مرحله آغازین، در اپلیکیشن باجت این بانک رونمایی گردید.


به گزارش المور به نقل از مدیریت روابط عمومی و ارتقاء سرمایه اجتماعی بانک تجارت، پروسه پیاده سازی سرویس سفته الکترونیک بر پایه زیرساخت ارائه شده از طرف وزارت امور اقتصادی و دارائی از اواسط سال ۱۴۰۱ شروع شد و بعد از تایید کارشناسان و مدیران این وزارتخانه در روز سه شنبه نهم خردادماه، مجوز عملیاتی کردن سفته الکترونیک، بمنظور بهره برداری در پروسه اعطای تسهیلات و اعتبارات برای بانک تجارت صادر شد.
اشخاص حقیقی دریافت کننده تسهیلات غیرحضوری از بانک تجارت می توانند از این پس بوسیله اپلیکیشن باجت، درخواست سفته الکترونیک را ارائه کرده تا این سفته در وجه بانک صادر شود.
برمبنای آن چه در برنامه ریزی استفاده از این خدمت جدید مورد توجه قرار گرفته، پروسه امضای سفته از طرف تسهیلات گیرنده و ضامنین بصورت کامل، دیجیتال خواهد بود و برای رسمیت آن در مراجع ذی صلاح، یک شناسه خزانه داری به هر سفته، پس از تایید وزارت اقتصاد اختصاص داده خواهد شد.
کارمزد اندک صدور، حذف سفته کاغذی و تسهیل و تسریع در صدور سفته، ضمانت سفته و امکان واخواست سفته بصورت الکترونیکی را می توان همچون مزایای سفته الکترونیک برشمرد؛ طرحی که با هدف دیجیتالی کردن خدمات تسهیلات و اعتبارات بانک تجارت به مشتریان، طراحی و توسعه داده شده و امکان استفاده به عنوان ابزار ضمانت و وثیقه در کانال های بانک را فراهم خواهدنمود.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1402/03/13
14:12:24
0.0 / 5
206
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است