بالاترین نشان جایزه ملی مدیریت مالی ایران به همراه اول رسید

بالاترین نشان جایزه ملی مدیریت مالی ایران به همراه اول رسید المور: در هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، همراه اول موفق به دریافت تندیس زرین، بالاترین نشان این جایزه شد.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام همراه اول، هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه سال ۹۶ با حضور مرتضی بانك، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، مهدی راسخ، معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجید قاسمی، رییس كل جایزه مدیریت مالی ایران، سیدعلی صدرالسادات، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و جمعی از مسولان كشوری، مدیران شركت ها و اساتید دانشگاه در سالن اجلاس سران، برگزار گردید.
با داوری نتایج ارزیابی ها توسط كمیته داوران، همراه اول در دومین سال حضور خود در این جایزه، حائز امتیاز لازم برای دریافت تندیس زرین، بالاترین جایزه این دوره شد.
جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ هر ساله برگزار می گردد و بسترساز بهبود و ارتقای سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شركت ها و سازمان های شركت كننده شده است. حضور فعال و گسترده شركت ها و سازمان های ایرانی در جایزه ملی مدیریت مالی ایران مبین این است كه سازمان های ایرانی میل بسیاری برای حضور در فرایندی دارند كه در آن سازمان های همسو و غیر همسو شركت می كنند تا سطح واقعی خویش را در حیطه عملكرد مدیریت بسنجد و خویش را با سازمان ها و شركت هایی كه از نظر نوع فعالیت با آن ها مشترك هستند، مقایسه كنند.
حمایت مدیریت مالی حرفه ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شركت ها و سازمان ها، تشویق و ترغیب شركت ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه های بهبود، تولید فضای رقابتی مناسب و حرفه ای شركت ها و سازمان های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیك، معرفی و قدردانی از شركت ها و سازمان های برتر در مالی و اقتصادی، فراهم كردن امكان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی همچون اهداف برگزاری این جایزه عنوان شده است.1396/12/01
16:15:07
5108
5.0 / 5
موضوعهای خبر: ارز , اقتصاد , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران المور در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است