با اقتصادی شدن نگاه ثروتمندان؛

بازار خرید جت های دست دوم در آسیا پررونق شد

بازار خرید جت های دست دوم در آسیا پررونق شد المور: فوق ثروتمندان آسیایی به شكل روزافزونی خرید جت های شخصی دست دوم را به جت های نو ترجیح می دهند؛ كارگزاران فروش می گویند خریداران به دنبال تخفیف های بزرگ و زمان انتظار كوتاه هستند.به گزارش المور به نقل از مهر به نقل از رویترز، فوق ثروتمندان آسیایی به شكل روزافزونی خرید جت های شخصی دست دوم را به جت های نو ترجیح می دهند. كارگزاران فروش هواپیما می گویند كه خریداران خصوصی به دنبال تخفیف های بزرگ و زمان انتظار كوتاه هستند.
در سال ۲۰۱۷، طبق گزارش شركت مشاور هوانوردی خریداران منطقه آسیا ۶۱ هواپیمای جت دست دوم و ۵۴ هواپیمای جت جدید خریداری نموده اند و این نخستین باری است كه خریدهای دست دوم از خریدهای نو جلو می زنند.
كارگزاران می گویند كه مشتریان، شامل شركت های چینی، برای توسعه و پشتیبانی از تجارت برون مرزی خود به خرید این جت ها رو می آورند و برای پایین نگاه داشتن هزینه های خود به دنبال هواپیماهای كاركرده هستند. همینطور آنها می گویند در دو سال اخیر، شاهد افت شدیدی در قیمت هواپیماهای دست دوم بوده اند.
جفری لاو، مدیر شركت «آسین اسكای مدیا»، در حاشیه كنفرانس و نمایشگاه هوانوردی تجاری آسیا در شانگهای، كه این هفته برگزار شد، اظهار داشت: مشتریان تغییر كرده اند، دانش آنها از صنعت تغییر كرده است و حالا بهتر قدر هواپیماهای دست دوم را می دانند.
او ادامه داد: بازار آسیا دارای موارد فراوانی از این هواپیماهاست و ازاین رو مشتریان می توانند هواپیماهای خوبی را با قیمتی مناسب پیدا كنند كه لزوما آن قدرها هم قدیمی نباشند و هنوز تحت گارانتی قرار داشته باشند. بدین سان این خرید این هواپیماها در بازارها رونق فراوانی گرفته است.
دیوید دیكسون، رییس كارگزار خریدوفروش جت تجاری، «جت كرفت آسیا»، می گوید: بعضی از افراد نمی خواهند ۶۰-۶۵ میلیون دلار برای هواپیمای جت خود هزینه بپردازند، آنها می توانند با ۴۰ میلیون دلار هواپیمای دست دوم بخرند. حتی با ۲۰ میلیون دلار هم می توانید خیلی كارها انجام دهید.
از سوی دیگر مشتریان جذب مدلهای جدیدی می شوند كه امسال توسط هواپیماسازان معرفی شده اند.
در این نمایشگاه هوایی، شركت هواپیماسازی گلداستریم، جت های جدید جی۵۰۰ و جی۶۰۰ خویش را نمایش داد و بمباردیر هم ماكتی از هواپیمای بردبلند آینده خود، گلوبال۷۰۰۰ را در معرض دید عموم قرار داد.

1397/02/02
13:00:39
5.0 / 5
5556
تگهای خبر: بازار , ثروت , دلار , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است