​توسط مدیرعامل بانك صادرات ایران مورد تاكید قرار گرفت

رویكردهای نوین در شورای عالی وصول مطالبات بانك صادرات

رویكردهای نوین در شورای عالی وصول مطالبات بانك صادرات المور: مدیرعامل بانك صادرات ایران در نخستین نشست شورای عالی وصول مطالبات این بانك در سال ۹۷ بر تحرك و جنبش بیشتر در تعیین تكلیف مطالبات بانك و عرضه خدمات حمایتی از بخش های مختلف صنایع و مشتریان بانك تصریح كرد.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانك صادرات ایران، نخستین نشست شورای عالی وصول مطالبات این بانك امسال با هدف بررسی چالش ها و اتخاذ راه كارهای عملیاتی لازم برای پیگیری مطالبات و سرعت بخشیدن به روند تعیین تكلیف آنها و همینطور بالا بردن توان تزریق تسهیلات جدید به واحد های تولیدی كشور با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران امورو روسای ادارات مرتبط در سال ۹۷ برگزار گردید.
حجت اله صیدی مدیرعامل بانك صادرات ایران در این نشست اظهار داشت: علاوه بر انجام كار نظامند و تغییر رویكردهای مدیریتی برای تسریع در تعیین تكلیف مطالبات، باید اهداف كوتاه مدت و میان مدتی را جهت استفاده از پتانسیل های موجود تعیین كرد.
مدیرعامل بانك صادرات ایران اضافه كرد: تولید جنبش بیشتر در واحدهای ستادی و اركان بانك، هدف گذاری زمانی، اتخاذ راهكارهای جمعی، تشكیل كمیته پشتیبانی از جایگاه حقوقی واحدهای درگیر، اتخاذ تصمیمات ویژه برای مشتریان ویژه، برگزاری مستمر جلسات و اعلام گزارشات هفتگی و ماهانه با واحدهای مربوطه در زمینه كاهش مطالبات غیر جاری برای پیشبرد اهداف كوتاه مدت بانك ضروری می باشد.
وی همینطور استفاده از نرم افزارهای جامع و یكپارچه اطلاعات مدیونین، رفع موانع قانونی وصول مطالبات و تعریف فرآیندها واهداف بانك برای دریافت مطالبات همچون عوامل مهم برای كسب موفقیت در این مسیر دانست.
این بانك طی سال ۹۶، در جهت مدیریت و كنترل مطالبات غیرجاری و بارویكرد تقویت توان پرداخت تسهیلات به بخش تولید، تسهیل در تامین مالی مشتریان و همینطور اعمال مساعدت با مدیونین مشمول تبصره ۳۵ قانون اصلاح قانون بودجه سال ۹۵، به صورت مسالمت آمیز بیش از ۸۵ هزار و ۵۴۴ میلیارد ریال از بدهی بنگاه های اقتصادی را مورد رسیدگی قرار داد كه از این میان مبلغ ۷هزار و ۳۳۱ میلیارد ریال به صورت نقدی، وصول و مابقی تعیین تكلیف شد.1397/02/13
18:48:30
5.0 / 5
5233
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , تولید , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است