به میزبانی بانك ملی ایران صورت گرفت

برگزاری جلسه مشترك نمایندگان پارلمانی سازمان های تابعه وزارت اقتصاد

برگزاری جلسه مشترك نمایندگان پارلمانی سازمان های تابعه وزارت اقتصاد المور: به میزبانی بانك ملی ایران، نشست مشترك معاونان، نمایندگان و مشاوران امور مجلس سازمان های تابعه وزارت اقتصاد با حضور مدیرعامل این بانك و معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصاد و دارایی برگزار گردید.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانك ملی ایران، در این نشست از برگزاری این جلسات مشترك استقبال كرد و اضافه كرد: پیگیری و ادامه روند این نشست ها و هم اندیشی ها در جهت هم افزایی، همگرایی و اتخاذ رویه های یكپارچه برای پیشبرد اهداف مشترك بین بدنه وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان های تابعه با نمایندگان مجلس نقش به سزا و حائز اهمیتی دارد.
اسماعیل جلیلی، معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی هم در این نشست با اشاره به اینكه تعامل مجلس و وزارت اقتصاد به حل مشكلات اقتصادی كشور كمك می نماید، بر ضرورت تعامل دستگاه ها و سازمان های تابعه این وزارت با نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصریح كرد.
وی اظهار داشت: معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی تلاش دارد رویه تعاملی را بین نمایندگان مجلس با مجموعه اجرایی كه در نهادهای اقتصادی به فعالیت می پردازند، بیش از پیش فراهم آورد.
جلیلی با عنوان اینكه بانك ها و بیمه ها هم باید ارتباط موثری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی داشته باشند، اظهاركرد: هرچه فاصله بین حوزه اجرا و واقعیت های عرصه اقتصادی جامعه و نظام قانونگذاری كمتر شود، می توان سرعت بیشتری به فعالیت های اقتصادی كشور داد.
همینطور در این جلسه، در مورد راهكارهای تعامل و همكاری بیشتر بین معاونان، نمایندگان و مشاوران امور مجلس بانك ها، بیمه ها و دیگر سازمان های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم بحث و تبادل نظر شد.
این جلسات به صورت دوره ای به منظور اطلاع از آخرین وضعیت عملكرد هریك از معاونان، نمایندگان و مشاوران امورمجلس سازمان های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار می گردد.1397/02/17
12:40:25
5.0 / 5
4339
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , بیمه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است