دومین برنامه هفته هنرهای دیجیتال اینورس (IDAW)

دومین برنامه هفته هنرهای دیجیتال اینورس (IDAW) المور: دومین برنامه ˮهفته هنرهای دیجیتال اینورسˮ از تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۷ آغاز می گردد.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام مدرسه اینورس، در "هفته هنرهای دیجیتال اینورس" بیش از ۲۵ برنامه عرضه شده كه از نظر ماهیت برگزاری در سه دسته بندی Lecture، Artist Talk و Performance قرار می گیرند.

پرداخت هزینه برنامه ها بر مبنای روز و یا روزهای مورد نظر علاقه مندان انجام می گردد و آنها با خرید همزمان چند روز می توانند از تخفیف هم استفاده كنند. هزینه درنظر گرفته شده برای هرروز، بر مبنای میزان ساعت های آموزشی و محتوای آن متفاوت می باشد.

موضوعات هر روز این رویداد را در ادامه می خوانیم؛

روز شنبه، ۲۲ اردیبهشت، مبحث "Graphic Design & Advertisement"

روز یكشنبه، ۲۳ اردیبهشت، مبحث "Motion Design"

روز دوشنبه، ۲۴ اردیبهشت، مبحث "VFX & New Media"

روز سه شنبه، ۲۵ اردیبهشت، مبحث "Sound & Interactive"

روز چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت، مبحث "Illustration"

روز پنجشنبه، ۲۷ اردیبهشت، مبحث "Animation"

روز جمعه، ۲۸ اردیبهشت، مبحث "Game"

مدرسه اینورس در "هفته هنرهای دیجیتال اینورس" به صورت روزانه، حداقل سه برنامه برگزار می نماید و همینطور در خلال هفته هم با استفاده از ویدئو كنفرانس میزبان میهمانانی از شركت های ILM، MPC و Disney است.

عناوین برنامه ها، نام عرضه دهندگان و زمان های برگزاری در نگاه كلی در ادامه آمده است؛شركت در تمامی برنامه ها، برای عموم علاقه مندان آزاد بوده و محدودیتی در ثبت نام افراد وجود ندارد.

اینورس اعلام نمود: موضوعات انتخاب شده برای هر روز با یكدیگر مرتبط بوده ولی پیش نیاز یكدیگر نیستند؛ از همین رو، شركت كنندگانی كه موفق به حضور در یك یا چند برنامه روز انتخابی خود نمی شوند، برای حضور در برنامه های دیگر آن روز مشكلی ندارند اما با عنایت به این مورد اكیدا پیشنهاد می نماییم كه برای بهره وری بیشتر، بعد از ثبت نام، در همه برنامه های روز یا روزهای مورد نظر خود شركت نمایند.

استفاده از محتوای آموزشی این رویداد تنها به صورت حضوری بوده و هیچ یك از برنامه ها در آینده به صورت آنلاین یا پكیج عرضه نمی گردد.

با توجه به محدودبودن ظرفیت (۴۰ نفر در هر روز)، اولویت با افرادی است كه ثبت نام خویش را زودتر انجام می دهند. همینطور با اطلاع رسانی اولیه این رویداد در شبكه های اجتماعی اینورس، تابحال بخشی از ظرفیت برنامه ها تكمیل شده است.

علاقه مندان می توانند جهت شركت در این رویداد با استفاده از سایت اینورس ثبت نام كنند.
1397/02/18
12:16:17
5.0 / 5
4690
تگهای خبر: مد , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است