حمایت بزرگ ترین بانك خصوصی كشور از تولید و اشتغال پایدار در نصف جهان

حمایت بزرگ ترین بانك خصوصی كشور از تولید و اشتغال پایدار در نصف جهان المور: پشتیبانی از بخش های مختلف تولیدی و صنعتی، كمك به حفظ اشتغال پایدار و تامین مالی صنایع بزرگ و مادر در كنار توجه به رسالت های اجتماعی در مناطق كمتر توسعه یافته همچون اهداف و برنامه های بانك صادرات ایران در استان اصفهان طی سال ۹۶ بوده است.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانك صادرات ایران، تمركز بر حفظ و تداوم تولید و تثبیت اشتغال پایدار در صنایع بزرگ و پشتیبانی از كارخانجات زیرمجموعه و خریداران محصولات شركت های بزرگ تخصصی مادر در زمینه فولاد و پتروشیمی، قطعه سازی خودرو، كارخانجات و شركت های ریسندگی و بافندگی، پیمانكاران ساختمانی و انبوه سازان دولتی و غیردولتی همزمان با عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی همچون مهم ترین ماموریت مدیریت شعب بانك صادرات ایران در استان اصفهان بوده است.
این بانك با هدف تامین سرمایه در گردش واحدهای بزرگ تولیدی كشور همچون فولاد مباركه، ذوب آهن اصفهان و همینطور شركت های تولیدكننده پایین دستی مرتبط، نقش محوری در سرمایه در گردش این واحدها بر عهده دارد. بخش های بزرگی از ۷۰۰ شركت تولیدكننده فرش ماشینی و كارگاه های ریسندگی و بافندگی در قطب صنعتی كشور در این استان را هم شعب بانك صادرات ایران حمایت می كنند.
مدیریت شعب بانك صادرات اصفهان در جهت پشتیبانی از طرح های بزرگ ساخت و ساز مسكن، تابحال ۵۲۶ واحد مسكن مهر را تامین مالی كرده و اجرای طرح های توسعه ای برخی صنایع شیمیایی و پتروشیمی این استان هم با مشاركت و حمایت بانك صادرات ایران انجام گرفته است. همینطور قطعه سازان خودرو، پالایشگاه نفت اصفهان، برخی شركت های داروسازی و بخش های مختلف مهندسی و خدماتی در حوزه فولاد در این استان هم توانسته اند همچنان از منابع مالی بانك صادرات ایران برای تقویت تولیدی و پایدار نگاه داشتن نرخ اشتغال خود بهره ببرند.
همینطور این بانك در جهت عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی طی سال ۹۶ بالغ بر ۲۶۸۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت كرده است. در این راستا، اعطای ۱۰۷۸ فقره وام بهسازی و نوسازی مسكن روستایی، بالغ بر ۳۰۸ فقره وام تولید مشاغل خانگی به معرفی شدگان نهادهای حمایتی، پرداخت ۱۶۰۰ فقره وام خرید و ساخت مسكن خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان، اهدای ۲۲ مورد وام قرض الحسنه برای آزادی زندانیان معسر و پرداخت ۱۳۷ فقره وام رونق تولید به بنگاه های كوچك و متوسط همچون این موارد بوده است.
علاوه بر این، بانك صادرات ایران در جهت كمك به سنت حسنه ازدواج با پرداخت ۹ هزار و ۷۵۸ فقره وام ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش بالغ بر یك هزار و ۴۸ میلیارد ریال به كمك جوانان این استان شتافته است.
مانده تسهیلات بیش از ۷۴ هزار میلیارد ریالی این بانك در استان اصفهان تا آخر اسفندماه سال ۹۶ نشان داده است كه بیش از ۱۴.۶ درصد از تسهیلات اعطایی شبكه بانكی در این استان توسط بانك صادرات ایران در اختیار بخش های مختلف اقتصادی و اجتماعی قرار گرفته و نتایج مثبتی بر جای نهاده است.


1397/02/29
13:56:23
5.0 / 5
4731
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تسهیلات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است