با تمركز بر تحولات نگران كننده ایتالیا؛

بزرگترین سقوط یك روزه وال استریت در یك ماه اخیر به ثبت رسید

بزرگترین سقوط یك روزه وال استریت در یك ماه اخیر به ثبت رسید المور: اظهارنظر ناامیدكننده بانك جی پی مورگان در مورد تجارت و نگرانی ها در مورد ایتالیا باعث شد در معاملات سه شنبه شب، سهام آمریكا بیش از یك درصد سقوط كند.به گزارش المور به نقل از مهر به نقل از رویترز، اظهارنظر ناامیدكننده بانك جی پی مورگان در مورد تجارت و نگرانی ها در مورد ایتالیا باعث شد در معاملات سه شنبه شب، سهام آمریكا بیش از یك درصد سقوط كند. اس اندپی و میانگین صنعتی داوجونز بزرگترین سقوط یك روزه خود در یك ماه اخیر را ثبت كردند.
بحران سیاسی در رم و تهدیدی كه برای پروژه یورو به حساب می آید، سبب هجوم سرمایه گذاران به سمت سرمایه گذاری های ایمن سنتی، مانند اوراق قرضه آمریكا شد. این سبب شد سود اوراق ۱۰ ساله خزانه داری آمریكا پایین بیاید و بانك های آمریكا ضرر كنند.
رییس بانك سرمایه گذاری جی پی مورگان، دنیل پینتو، با بیان این كه درآمد ربع دوم این بانك از بازار افزایش نخواهد یافت، سبب شد دور دیگری از فروش سهام به راه بیافتد.
میانگین صنعتی داو ۴۰۶.۸۲ واحد یا ۱.۶۴ درصد سقوط كرد و به ۲۴۳۴۶.۲۷ واحد رسید. اس اندپی ۳۴.۶۹ واحد یا ۱.۲۷ درصد سقوط كرد و به ۲۶۸۶.۶۴ واحد رسید. كامپوزیت نزدك ۴۶.۸۴ واحد یا ۰.۶۳ درصد افت كرد و به سطح ۷۳۸۷.۰۲ واحد نزول كرد.
سقوط ۱.۷ درصدی و ۱.۳ درصدی دیشب شاخص های داوجونز و اس اندپی، بزرگترین سقوط روزانه آنها از ۲۴ آوریل تا كنون است و نخستین سقوط بالای ۱ درصد آنها در ماه می می باشد.
شاخص اصلی نوسانات بازار، شاخص نوسان سیبوئه، دیشب ۳.۹ واحد جهش كرد و به ۱۷.۱۳ واحد رسید، كه بالاترین سطح آن از ۳ می تا كنون است.
نرخ سود اوراق خزانه داری ۱۰ ساله آمریكا به كمترین میزان خود از اواسط آوریل تا كنون رسید و برابر با ۲.۸۴ درصد شد.

1397/03/09
17:50:52
4798
5.0 / 5
موضوعهای خبر: آمریكا , بازار , بانك , تجارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران المور در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است