در گردهمایی مدیران و كاركنان مدیریت شعب شمال تهران تاكید شد:

استفاده از همه ظرفیت ها برای به گردش درآوردن ثروت مردم برای تولید و اشتغالزایی

استفاده از همه ظرفیت ها برای به گردش درآوردن ثروت مردم برای تولید و اشتغالزایی المور: ​گردهمایی مدیران و كاركنان مدیریت شعب شمال تهران با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران امور و رؤسای ادارات مركزی و ستادی همزمان با سالروز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع)، برگزار گردید.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، حجت اله صیدی مدیرعامل بانك صادرات ایران در این مراسم با اشاره به ضرورت ترویج روحیه ایثارگری امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: یكی از جلوه های ایثار همین است كه در كار حرفه ای خود با تمام وجود تلاش نماییم و از آنجایی كه تلاش های كاركنان بانك در بین مردم مورد دقت نظر قرار گرفته و ثبت و ضبط می شود، خدمت رسانی و تكریم مشتری توسط كاركنان و رؤسای شعب بانك صادرات ایران همواره مورد تاكید است.
مدیرعامل بانك صادرات ایران با برشمردن مزیت های رقابتی شعب مناطق شمالی تهران، بازاریابی را محور اصلی فعالیت آنها عنوان نمود و اظهار داشت: خصوصیت و بافت جمعیتی مناطق شمال تهران ایجاب می كند كه مقوله بازاریابی برای عرضه بهترین خدمات به مشتریان منطقه با جدیت بیشتری دنبال شود.
مدیرعامل بانك صادرات ایران تصریح كرد: فرصت های مناسبی برای به گردش درآوردن ثروت مردم این منطقه در مسیر تولید و اشتغالزایی فراهم است، كه باید با تعامل مناسب از این فرصت ها استفاده نماییم.
در این مراسم رضا صدیق، عضو هیأت مدیره بانك صادرات ایران هم ضمن برشمردن ظرفیت ها و استعدادهای موجود در منطقه، اظهار داشت: وجود بازارهای بكر برای حضور قدرتمند بانك صادرات ایران برای خدمت رسانی از خصوصیت های مهم این منطقه است.
او همینطور بر استفاده از فرصت های موجود برای بازاریابی گسترده تر در سطوح اقتصادی منطقه تاكید كرد.
در ابتدای این مراسم اكبر بهزادیان فر، مدیر شعب شمال تهران هم ضمن ابراز خرسندی از برپایی این گردهمایی، به رشد ۴۵ درصدی منابع جاری قرض الحسنه و رشد بیش از ۱۸ درصدی حساب های پس انداز قرض الحسنه سال قبل این مدیریت اشاره نمود و اظهار داشت: این مدیریت در دو ماه ابتدای سال جاری هم با رشد قابل توجه منابع، رتبه اول شبكه را دارا بوده است.
در این مراسم همینطور رضا قاسمی به نمایندگی از جانب رؤسای شعب و زهره طاهری به نمایندگی از تحویلداران پیشنهادات مختلفی را در جهت عملكرد بهینه شعب عرضه دادند كه مورد توجه قرار گرفت و در پایان، به قید قرعه از ۳۰ نفر از كاركنان مدیریت شمال تهران قدردانی گردید.
ساعاتی پیش از برگزاری این گردهمایی هم مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران امور شعب بانك صادرات ایران در بازدید از شعبه قیطریه و بررسی منابع و مصارف این شعبه، بر گسترش دامنه خدمات رسانی به مشتریان تاكید كردند.1397/03/13
17:49:51
5.0 / 5
4644
تگهای خبر: بازار , بانك , ثروت , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است