مدیرعامل بانك رفاه:

كارآفرینان متناسب با نیازهای خود می توانند از خدمات بانك رفاه بهره مند شوند

كارآفرینان متناسب با نیازهای خود می توانند از خدمات بانك رفاه بهره مند شوند المور: مدیرعامل بانك رفاه اظهار داشت: بانك رفاه رویكرد نوینی در بانكداری تحت عنوان بانكداری جامع اتخاذ نموده و در این طرح به دنبال تأمین نیازهای متنوع و متفاوت طیف های مختلف مشتریان خود است.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدعلی سهمانی مدیرعامل بانك رفاه در نهمین جشنواره سالانه تجلیل و تكریم از كارآفرینان و مدیران اشتغالزای كشور به تشریح سیاست های كلان بانك رفاه پرداخت و اظهار داشت: رویكرد بانكداری جامع بر اساس اندیشه مشتری محوری بنا نهاده شده و مشتریان در قالب های مختلف خرد، شركتی، اختصاصی و تجاری طبقه بندی شده اند.
مدیرعامل بانك رفاه با اشاره به اینكه تمامی نیازها و خواسته های مشتریان به دقت شناسایی شده اند و بانك برای هریك از آنها خدمات لازم را طراحی نموده است، اضافه كرد: در رویكرد بانكداری جامع سعی شده محصولات و خدمات مورد نیاز بخش های مختلف طراحی و به آنها عرضه شود. كارآفرینان متناسب با نیازهای خود می توانند با حضور در تمامی شعب بانك در سراسر كشور از خدمات رقابتی بانك رفاه بهره مند شوند.
ایشان در ادامه به تشریح اقدامات و عملكرد نظام بانكی و بانك رفاه در حوزه پشتیبانی از صنعت، تولید، اشتغال و كارآفرینی پرداخت و اظهار داشت: نظام بانكی طی سال های گذشته بخش اعظم منابع خویش را به تسهیلات سرمایه در گردش اختصاص داده، بانك رفاه هم بعنوان یك بانك فعال و تجاری و حامی حوزه صنعت، تولید و اشتغال در این مسیر از تمام توان و ظرفیت خود بهره برده است.
سهمانی اضافه كرد: اقتصاد ایران یك اقتصاد بانك محور است و یكی از اساسی ترین نیازهای كارآفرینان هم تامین منابع مالی است. نظام بانكی با وجود محدودیت ها، تنها محل رجوع كارآفرینان برای تأمین منابع مالی است. در ۵ سال قبل دولت و سیاست های بانك مركزی، بر پشتیبانی از كارآفرینان و بخش های مختلف اقتصادی همچون تولید متمركز بوده است.
مدیرعامل بانك رفاه با اشاره به تحریم های بین المللی و عدم سرمایه گذاری های خارجی، اضافه كرد: به علت مشكلاتی كه در زمینه سرمایه گذاری های خارجی به وجود آمد، نظام بانكی تامین مالی طرح های اقتصادی كشور را عهده دار شد. در این مسیر و با عنایت به تمامی محدودیت ها همچون محدودیت منابع، نظام بانكی خدمات قابل قبولی را در اختیار فعالان كسب و كار قرار داده است.
ایشان در ادامه با اشاره به طرح هایی كه با مشاركت و حمایت بانك ها اجرایی شده و یا در حال تكمیل است، اظهار داشت: طرح های رونق تولید و اشتغال فراگیر همچون مهم ترین طرح هایی بود كه نظام بانكی برای اجرایی شدن آنها از تمامی ظرفیت خود استفاده نمود. نظام بانكی در طرح رونق تولید حدود ۴۰۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های خرد و متوسط اعطا كرد. همینطور در طرح توسعه اشتغال در مجموع حدود ۳۰۰ میلیارد ریال توسط نظام بانكی تسهیلات اعطا شده است.
سهمانی با اشاره به اینكه طرح اشتغال فراگیر خیلی از نیازهای كارآفرینان را برطرف می سازد، اظهار داشت: كارآفرینان می توانند از مزیت های این طرح بهره مند شوند. بانك رفاه به همراه ۸ بانك دیگر عاملیت این طرح را برعهده دارد.
نهمین جشنواره سالانه تجلیل و تكریم از كارآفرینان و مدیران اشتغالزای كشور دوم تیرماه سال جاری و با حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه و مصطفی كواكبیان نماینده مجلس شورای اسلامی، تنی چند از مدیران عالی بانك رفاه و همینطور جمع كثیری از فعالان اقتصادی برگزار و از بانك رفاه بعنوان نهاد حامی تولید، صنعت، اشتغال و كارآفرینی قدردانی گردید.1397/04/05
12:50:51
5.0 / 5
4713
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تسهیلات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است