مدیرعامل سرمایه گذاری ایرانیان:

فین تك ها را در مقابل pspها قرارندهید

فین تك ها را در مقابل pspها قرارندهید المور: مدیرعامل سرمایه گذاری ایرانی ها با اشاره به توئیت وزیرارتباطات در مورد مصوبات جدید هیات دولت و اینكه وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات  این مصوبات را به معنای آخر انحصار شركت های PSP و تولید فضای بهتر برای فعالیت فین تك ها عنوان كرده بود، اظهار داشت: عده ای به اشتباه ورود فین تك ها را به عرصه به معنای اجبار در رقابت باˮ پی اس پیˮها و یا رفع انحصار شركت های پرداخت تعبیر می كنند.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام ایران كیش، محسن محمدی اضافه كرد: این در شرایطی است كه حضور فین تك ها در صنعت پرداخت برای اولین بار نیست كه رخ می دهد و فین تك ها پیش تر با شركت های پرداخت همچون ایران كیش ارتباط نزدیك داشته و ازسوی این شركت حمایت های بسیار زیادی شده و خواهند شد.

وی ادامه داد: آنچه كه دراین حوزه قابل اهمیت است توجه به حساسیت صنعت پرداخت واین مبحث است كه باید ارتباطات قابل اعتماد برای رگولاتور و قانوگذار با شركت های مقابل دراین زمینه وجود داشته باشد، شركت های "پی اس پی" آن اعتبار و اعتماد را بوجود آورده اند. اعتباری كه نمی توان از سایرین هم انتظار داشت.

محمدی اظهار داشت: از سویی بحث برندینگ هم در این زمینه خیلی موثر است و این طور نیست هر كس كه اخیرا وارد این بازار می گردد بتواند در این عرصه موفق عمل كند.

مدیرعامل سرمایه گذاری ایرانی ها اظهار نمود: شركتی كه برند معتبری داشته و خودش را در صنعت پرداخت جا انداخته باشد حتما نسبت به شركت هایی كه بخواهند اخیرا وارد میدان شوند بیشتر مورد اقبال مشتریان و ذینفعان خواهد بود و بعید می دانم شركت هایی مانند ایران كیش كه یك برند قدیمی در این صنعت هستند نگرانی از این بابت داشته باشند.

مشكلات ارزی برای چه شركت هایی است؟

وی با اشاره به مشكلات ارزی موجود دركشور و تاثیر آن در صنعت پرداخت اظهار داشت: اتفاقا یكی از لطمات در این حوزه را همان شركت های فین تكی كه قصد ورود به این عرصه را دارند، خواهند خورد.

وی اظهاركرد: شركت های پرداخت مانند ایران كیش از مبحث ارز چندان آسیب نخواهند دید، چون كه این شركت پیشتر تجهیز منابعی كه قرار بود انجام دهد را حتی خیلی بیشتر از حد نیازهم تامین كرده است، اما مبحث ارز می تواند نقطه ضربه پذیر برای شركت های نورسیده باشد.

مدیرعامل سرمایه گذاری ایرانی ها درباره بزرگ ترین چالش صنعت پرداخت امسال و اینكه راه عبور از آن چالش ها چیست، اظهار داشت: یكی از مهم ترین آن ها چالش قانونگذار است؛ هنوز هم مبحث تغییر كارمزدها وجود دارد كه راه عبور از این مورد توسعه خدمات و محصولات است ایران كیش با تنوع محصولات و نه تمركز صرف بردستگاه های پوز از سد این چالش عبور خواهد نمود.

محمدی همینطور درباره ارزیابی عملكرد ایران كیش بعنوان یكی از صنعت های پرداخت اظهار نمود: ایران كیش طی سال های اخیر شتاب بسیار مطلوبی گرفته است؛ رشد شركت هم در مبلغ تراكنش ها، هم تعداد تراكنش و تعداد ابزارها نشاندهنده این است كه باید آینده و چشم انداز خیلی خوبی برای شركت متصور بود. هم اكنون هم چون شركت در حوزه اپلیكیشن ها ورود پیدا كرده است امیدواریم كه با توسعه بیشتر شركت روبه رو شویم و ایران كیش در قیاس با سایر شركت ها بتواند در تمام شاخص ها بهتر از رقبا باشد.

وی تصریح كرد: تمركزایران كیش باید در بالابردن كیفیت دستگاه ها، تنوع محصولات و سرویس های مبتنی بر اپلیكیشن باشد.

محمدی اظهار داشت: با رفع تحریم های ظالمانه و عبور از وضعیت كنونی شاهد رشد قابل توجهی درسهم ایران كیش خواهیم بود.
1397/04/07
13:17:45
5.0 / 5
4285
تگهای خبر: ارز , بازار , سرمایه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است