چگونه با پس انداز كم سرمایه گذاری كنم؟

چگونه با پس انداز كم سرمایه گذاری كنم؟ المور: در ویكی پدیا واژه كارمند اینگونه تعریف شده، كارمند كسی است كه به ازای انجام كار فكری در دستگاهی اداری،  حقوق دریافت می كند و بناست كه به صورت بلند مدت اشتغال داشته باشد. اگر شما هم از این دسته هستید حتماً این مطلب را بخوانید.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام ایران رنتر، با عنایت به آمار حدود ۲۲ میلیون نفر شاغل داریم كه حدود ۲۵ درصد ار این جمعیت در بخش دولتی كار می كنند. حداقل حقوق بخش بزرگی از آن ها حدود یك میلیون تومان تعیین شده و این یعنی بخش زیادی از جامعه شاغل ما حقوق بالایی دریافت نمی كنند.

حقوق كارمندان همه ساله با عنایت به وضع اقتصادی كشور و میزان افزایش تورم، افزایش می یابد. در ۴ بهمن ماه ۱۳۹۶ رییس كمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی خبر از نحوه افزایش ۰ تا ۲۰ درصدی حقوق كارمندان دولت در سال ۹۷ با طرح افزایش پلكانی داد. آیا برای كسب درآمد با این افزایش حقوق اندیشیده اید؟!

شما بعنوان كارمند در هرجایی و هر سِمتی كه كار كنید، حقوق دریافتی متناسب با جایگاه و شغل خود خواهید داشت. گاهی پاداش هایی را برای حسن انجام كارتان دریافت می كنید یا عیدی، سنوات و مزایای دیگر شامل شما می گردد كه در بعضی مواقع بیشتر از آن چیزی است كه نیاز داشته اید، در این مواقع این مقدار پول، مازاد خوانده می گردد.

پس این مازاد حقوق آن چیزی است كه شما بیشتر از نیاز خود دریافت می كنید. از آنجاییكه هرچه بیشتر پول داشته باشید، بیشتر هم خرج می كنید؛ پس پول به تنهایی شما را ثروتمند نمی كند و میزان درآمدتان در ثروتمند بودن شما اهمیتی نخواهد داشت. شما باید ذهن ثروتمند داشته باشید. داشتن ذهن ثروتمند منوط به شناخت درست برای كسب درآمد از پول در دسترستان است.

می توانیم نتیجه بگیریم كه ذهن ثروتمند متعلق به كسانی است كه به سرمایه گذاری و كسب درآمد با استفاده از آن می اندیشند. سرمایه گذاری یعنی حركت از درآمد به سمت سود.

بسیاری از روش هایی كه برای سرمایه گذاری وجود دارند، نیازمند مبالغ بالا هستند. مثلاً سرمایه گذاری سود آور در بانك، سرمایه گذاری بالای ۱۰۰ میلیون تومان است و وضعیت سرمایه گذاری در بازار مسكن هم كاملاً مشخص است و نیازی به توضیح ندارد.

حتماً شما هم شنیده اید كه با هر مبلغی می توانید در بورس سرمایه گذاری كنید اما باید آگاه باشید كه برای به سود رسیدن در این بازار باید تخصص و مهارت كافی و لازم داشت.

ناامید نشوید؛ بهترین كار در شرایط فعلی سرمایه گذاری است و باید بگوییم كه به صورت سنتی روش های زیادی برای سرمایه گذاری با مبالغ كم وجود دارد، مانند سرمایه گذاری با خرید طلا. اما بهتر و هوشمندانه تر است كه همیشه با زمانه پیش بروید و به دنبال راه های جدید و نوآورانه باشید. علاوه بر این سرمایه گذاری در این این بازار نوسان زیادی دارد و بنابراین ریسك بالایی دارد.

یكی از روش هایی كه می توانید در آن سرمایه گزاری نموده و به وسیله آن كسب درآمد كنید، سرمایه گذاری در پلت فرم های وام دهی فردبه فرد است. این روش در خیلی از كشورهای توسعه یافته مورد استفاده قرار گرفته و خیلی از افراد از این طریق كسب درآمد می كنند. متأسفانه در ایران تابحال پلت فرم های وام دهی فردبه فرد نداشته ایم و تنها یك پلت فرم اجاره وسیله به نام «ایران رنتر» وجود دارد كه بر مبنای پلت فرم های وام دهی فردبه فرد به وجود آمده است، با این تفاوت كه این پلت فرم فروش اقساطی، بر بستر وسایل شكل گرفته، بومی سازی شده و با ساختارهای قانونی و شرعی كشور مطابقت دارد.

افراد مختلف در این پلتفرم، درخواست خرید اقساطی وسیله موردنیازشان را ثبت می كنند؛ این درخواست ها بعد از اعتبارسنجی در "لیست در انتظار تأمین" قرار می گیرند. به صورت كلی سرمایه گذاری در این پلت فرم فروش اقساطی، بر مبنای تأمین وجه مورد نیاز برای خرید وسایل شكل می گیرد، شما بعنوان یك سرمایه گذار طی یك قرارداد حق العمل كاری این اختیار را به ایران رنتر دهید كه با وجه تأمین شده شما وسایل را به نام خودتان خریداری كند و در اختیار مشتریان خرید اقساطی وسایل قرار دهد.

سرمایه گذاری در ایران رنتر علاوه بر اینكه امكان سرمایه گذاری با مبالغ كم را فراهم می آورد، مزایای دیگری مانند اعتبارسنجی هوشمند، ریسك مدیریت شده، كسب درآمد شرعی، ضمانت پرداخت ایران رنتر، امكان مشاهده لیست اجاره كنندگان با استفاده از پنل تأمین كنندگان را هم داراست.

بهتر است مانند ثروتمندان فكر كنید و برای هر مقدار پولی كه به دست می آورید برنامه ریزی مالی داشته باشید. می توانید با رجوع به سایت ایران رنتر و مشاهده لیست در انتظار تأمین از امروز یك سرمایه گذار هوشمند باشید.

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این روش سرمایه گذاری می توانند به صفحه راهنمای این سایت رجوع كنند.


1397/05/10
14:30:15
5.0 / 5
4969
تگهای خبر: بازار , ثروت , سایت , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است