تسویه حساب بیمه ایران با وزارت بهداشت

تسویه حساب بیمه ایران با وزارت بهداشت المور: معاون توسعه مدیریت و منابع شركت سهامی بیمه ایران اظهار داشت كه بیمه ایران همه بدهی خود به وزارت بهداشت را پرداخت كرد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، محمدمهدی اعلایی اظهار نمود: با حسن تعامل میان بیمه ایران و وزارت بهداشت حدود هزار میلیارد تومان حساب فی ما بین طرفین از بابت ۱۰ درصد حق بیمه شخص ثالث و سرنشین كه بر مبنای قانون باید برای پذیرش مجانی مصدومان تصادفات رانندگی به وزارت بهداشت پرداخت گردد، تسویه شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع شركت سهامی بیمه ایران افزود: پشتیبانی از خدمت رسانی مناسب و مطلوب بخش بهداشت و درمان كشور به مردم را از اولویت های خود می دانیم و در زمان حاضر نه از بابت سهم 10 درصدی از حق بیمه شخص ثالث و نه از بابت هزینه های دیگر تشخیصی و درمانی تحت پوشش بیمه های درمان تكمیلی، بدهی قابل توجه غیر جاری به مراجع درمانی نداریم.
اعلایی اضافه كرد: تولید این بدهی به وزارت بهداشت ناشی از مطالبات كلان بیمه ایران از چند دستگاه دولتی به علت نپرداختن حق بیمه درمان تكمیلی از جانب آن ها بود كه بخشی از این مطالبات خوشبختانه با حمایت قابل تقدیر سازمان برنامه و بودجه و وزارت امور اقتصادی و دارایی دریافت شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه ایران اظهار داشت: بیمه ایران یكی از سرمایه های پرافتخار و پرارزش مردم ایران است كه اغلب مردم ایران آن را به عنوان سه پشتوانه روزهای سخت خود انتخاب می كنند و همه مدیران و كاركنان بیمه ایران خویش را موظف و مكلف به صیانت از ارزش معنوی و مادی این دارایی بزرگ مردم ایران می دانند و این امر مستلزم عمل درست و به موقع به تعهدات بیمه ایران به بیمه گزاران است كه به لطف خدا تا كنون اینگونه بوده است.1397/05/17
11:08:38
5.0 / 5
4848
تگهای خبر: ارز , بیمه , سهام , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است