وال استریت ركورد زد

وال استریت ركورد زد با خوش بینی سرمایه گذاران نسبت به فعالیت های ادغام شركت ها و امید به این كه برنامه های جمهوری خواستار برای كاهش مالیات شركت ها می تواند سبب افزایش سود شود، سهام آمریكا به اوج خود رسیدند.به گزارش المور به نقل از مهر به نقل از رویترز، در انتها معاملات روز دوشنبه بازارهای آمریكا (بامداد امروز)، با خوش بینی سرمایه گذاران نسبت به فعالیت های ادغام شركت ها و امید به این كه برنامه های جمهوری خواستار برای كاهش مالیات شركت ها می تواند سبب افزایش سود شود، سهام آمریكا به اوج خود رسیدند.
سهام شركت كوالكام بعد از این كه شركت برادكام پیشنهاد داد این تامین كننده تراشه گوشی هوشمند را در ازای ۱۰۳ میلیارد دلار خریداری كند و بزرگترین تصاحب یك شركت را در تاریخ بخش تكنولوژی رقم بزند، ۱. ۱۵ درصد رشد كرد و سهام برادكام ۱. ۴۲ درصد به ارزش خود افزود.
پس از این كه سی ان بی سی اعلام نمود غول صنعت فیلم و تلویزون روباه قرن بیست و یكم درحال مذاكراتی برای فروش بیشتر سهام این شركت به غول رسانه، والت دیزنی می باشد سهام این شركت ۹. ۹۳ درصد جهش كرد و سهام والت دیزنی هم ۲. ۰۲ درصد به ارزش خود افزود.
میانگین صنعتی داوجونز با اندكی افزایش، ۰. ۰۴ درصد رشد كرد به رقم ۲۳۵۴۸. ۴۲ رسید درحالی كه اس اندپی۵۰۰ با ۰. ۱۳ درصد رشد به رقم ۲۵۹۱. ۱۳ دست یافت.
كامپوزیت نسدق ۰. ۳۳ درصد به ارزش خود افزود تا به رقم ۶۷۸۶. ۴۴ برسد.
پس از این كه ولیعهد عربستان، بزرگترین صادركننده نفت جهان، با پاكسازی های حكومتی با نام مقابله با فساد، قدرت خویش را تحكیم كرد، با افزایش قیمت های نفت، زیرشاخص انرژی اس اندپی۵۰۰ خام جهشی ۲. ۲ درصدی كرد.

1396/08/16
22:34:02
5.0 / 5
5257
تگهای خبر: آمریكا , ارز , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است