سرمایه گذاری ۵ میلیون یورویی ماكسیم در ایران

سرمایه گذاری ۵ میلیون یورویی ماكسیم در ایران المور: سامانه درخواست خودرو ماكسیم با بیان سرمایه گذاری ۵ میلیارد یورویی در ایران، از مركز تماس ۱۶۱۱ خود رونمایی نمود.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، سامانه درخواست خودرو ماكسیم، در نشست خبری كه قبل از ظهر امروز در هتل اسپیناس تهران برگزار شد، از سرویس جدید خود - مركز تماس ۱۶۱۱ – رونمایی نمود.
«ایلیا بانی شف» مدیر منطقه ای ماكسیم در این نشست كه با حضور اصحاب رسانه و مسئولانی از اتاق اصناف و اتحادیه كسب وكارهای اینترنتی برگزار شد، با اشاره به اینكه ایران و روسیه در مقطع كنونی به علت تحریم هایی كه به صورت ناعادلانه بر هر دو كشور تحمیل شده، به صورت نسبی شرایط مشابه ای را تجربه می كنند، اظهار داشت: این تجربه مشترك، دیدگاه های ایران و روسیه را به هم نزدیك می كند و بین این دو كشور اتحاد تولید می گردد.
وی اضافه كرد: ما معتقدیم اصلا منصفانه نیست كه یك كسب وكار سالم و شفاف به علت مسائل سیاسی لطمه ببیند و به مخاطره بیفتد. این سوال در محافل دوستانه از ما می گردد كه شما روس ها اینجا چه كار دارید؟! جواب روشن است؛ ایران كشوری بزرگ و غنی است و ما علاقه مندیم در ایران كار نماییم.«بانی شف» با اشاره به اینكه ما برای كار در ایران سرمایه گذاری در این كشور را در دستور كار قرار دادیم، خاطرنشان كرد: سرمایه ای كه ما در ایران به كار انداختیم از محیط آمریكا به دست نیامده و در بند دلار آمریكا اسیر نیستیم. ماكسیم یكی از بهترین و شفاف ترین كسب و كارهای حوزه آی تی روسیه است و امیدواریم قدم های مفیدی در حمل و نقل كشورهای دیگر همچون ایران برداریم. هم اكنون در روسیه ۳۰۰ شهر به این سامانه متصل هستند و ۳۵۰ هزار خودرو با استفاده از این سامانه سرویس دهی می كنند كه این امر حكایت از تولید هزاران فرصت شغلی است.
مدیر منطقه ای ماكسیم در ادامه با اشاره به اینكه این شركت تابحال در مجموع ۵ میلیون یورو در ایران سرمایه گزاری نموده است، اظهار داشت: تمام فعالیت های ما در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و همكاری نزدیكی با نهادها و سازمان های دولتی و غیردولتی مرتبط و شهرداری ها داریم.
وی با اشاره به اینكه ماكسیم در روسیه سابقه ۱۰ ساله و در ایران سابقه یكساله دارد، اضافه كرد: تمام اهداف و وعده هایی كه یك سال پیش داشتیم اكنون محقق شده و حتی فراتر از اهداف خود حركت كرده ایم. امروز از مركز تماس ۱۶۱۱ رونمایی می گردد كه سرویسی جدید و متمایز در این حوزه به حساب می آید و افتتاح این مركز تماس به معنای خلق فرصت های جدید شغلی است.«بانی شف» با ابراز امیدواری به آینده سرمایه گذاری و كار ماكسیم در ایران، تصریح كرد: شركت ماكسیم بهترین الگو برای سرمایه گذاران روس است و ما ثابت كردیم می توان در ایران كسب وكار راه اندازی نمود و موفق شد.
در ادامه این نشست آرمین كریمی مدیر توسعه و عملیات شركت ماكسیم در ایران هم با اشاره به اینكه یكی از اهداف ما گسترش خدمات این سامانه به تمام شهرهای ایران است، اظهار داشت: ماكسیم هم اكنون از نظر شهرهای تحت پوشش بزرگترین سامانه درخواست خودرو در كشور است. در ابتدا این سامانه را در شهرهای بالای یك میلیون نفر جمعیت راه اندازی كردیم و بعد آن را به شهرهای بالای ۱۰۰ هزارنفر جمعیت گسترش دادیم. اكنون ۶۰ شهر كشور زیر پوشش خدمات سامانه درخواست خودرو ماكسیم هستند و پس از گذر از فاز اول و ورود به شهرها و توسعه زیرساخت ها اكنون در فاز دوم به فراگیر شدن سرویس ماكسیم در شهرها پرداخته ایم.1397/07/03
14:12:23
5.0 / 5
4265
تگهای خبر: آمریكا , بازار , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است