گزارش جلسه معارفه دوره طراحی كالكشن با حضور علی بلوچ در مدرسه اینورس

گزارش جلسه معارفه دوره طراحی كالكشن با حضور علی بلوچ در مدرسه اینورس المور: جلسه معارفه دوره طراحی كالكشن با حضور علی بلوچ در چهارم مهر در مدرسه اینورس برگزار گردید. این جلسه، به منظور آشنایی علاقه مندان با مدرس و نحوه آموزش در دوره برگزار می گردد.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام مدرسه اینورس، علی بلوچ در این جلسه بعد از معرفی خود، به توضیح اهداف این دوره پرداخت.

وی طراحی كالكشن را به شكل یك پروژه توصیف كرد كه در آن داشتن پیشینه و آشنایی با الگو و دوخت معیار كار نیست و پشت هر طراح مشهور، ارتشی از افراد با مهارت های مختلف در حوزه های مربوط به دوخت و چاپ پارچه و طراحی قرار گرفته است.

هدف این دوره، طراحی كالكشن لباس های آماده برای پوشیدن (Ready to Wear) است و در آن "كانسپ و موضوع" اصل قرار داده می شود. علاوه بر اینكه كالكشنی توسط هنرجویان این دوره طراحی خواهد شد كه دغدغه های هنری افراد را هم مورد توجه قرارخواهد داد.مدرس، آموزش های این دوره را همچون رانندگی توصیف كرد. چون كه در آخر ما از مهارت استفاده می نماییم و محصول نهایی چیزی جز كسب مهارت مورد نیاز برای تولید بیشتر نخواهد بود. هنرجو می تواند از این مهارت در جهت پیش برد خواست و سلیقه خود استفاده نماید.

وی اضافه كرد: طراحی كالكشن مجموعه ای از مهارت های مختلف است كه در قالب یك لباس و یا چندین لباس با یك تم فكری مشترك نشان داده خواهد شد.دوره طراحی كالكشن، در ۱۸ مهرماه در محل مدرسه اینورس شروع می گردد. این دوره طی ۱۰ جلسه سه ساعته و با در اختیار قرار دادن پتانسیل های مختلف مدرسه اعم از امكان چاپ پارچه در محل، كارگاه دوخت و كارگاه طراحی با كامپیوتربه دانشجویان برگزار می شود.

در آخر این دوره، آثار دانشجویان در گالری مدرسه اینورس به نمایش درمی آید.
1397/07/08
10:20:10
5.0 / 5
4865
تگهای خبر: بازار , تولید , لباس , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است