در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی صورت گرفت

امكانات ویژه برای روشندلان در شعبه های بانك پاسارگاد

امكانات ویژه برای روشندلان در شعبه های بانك پاسارگاد المور: بانك پاسارگاد در جهت ایفای مسئولیت های اجتماعی و ارتقای كیفیت خدمات بانكی، تجهیزات و امكانات ویژه ای را برای روشندلان در شعبه های خود بوجود آورده است.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی بانك پاسارگاد با بیان این خبر اظهار داشت: این تجهیزات با بهره گیری از تكنولوژی های روزآمد، امكان استفاده از خدمات بانكی را به صورت دیداری و شنیداری و بدون نیاز به حضور همراه فراهم می كنند. در این طرح همه ضوابط و قوانین امنیتی رعایت شده و روشندلان با استفاده از دستگاه برجسته نگار و با استفاده از دستیار صوتی، همه امور بانكی را انجام می دهند.


وی افزود: این دستگاه مجهز به صفحه كلید و نمایشگر بریل بوده كه روشندلان می توانند با استفاده از صفحه كلید، تمامی فرم های بانكی را تكمیل كرده و سایر عملیات بانكی مورد نیاز خویش را اجرا كنند. نوشتار موجود در فرم های بانكی با استفاده از نمایشگر بریل در دستگاه برجسته نگار به صورت لمسی قابل خواندن برای روشندلان است.
رفیعی خاطرنشان كرد: مشتریان روشندل با استفاده از این سامانه و بدون نیاز به حضور همراه، فرم های درخواست انواع عملیات بانكی مثل افتتاح حساب، دریافت و واریز وجه، خدمات كارت و... را با استفاده از ورودی و خروجی های صوتی و بریل تكمیل می كنند، سپس فرم های تكمیل شده توسط چاپگر باجه پرینت شده و برای انجام عملیات در اختیار مسئول باجه قرار می گیرد.
وی بیان كرد: عرضه خدمات ویژه برای روشندلان در بعضی از شعبه های بانك راه اندازی شده و در سایر شعبه ها در دست توسعه است.
مدیر روابط عمومی بانك ضمن اشاره به سایر خدمات ارائه شده به معلولان اضافه كرد: بانك پاسارگاد در جهت ایفای رسالت های اجتماعی خود، مبادرت به مناسب سازی بعضی از شعبه های خود برای تردد جانبازان و معلولان گرامی كرده است. این اقدام با تجهیز این شعبه ها به رمپ، آسانسور یا جك بالابر، هم سطح كردن شعبه با پیاده رو و... صورت گرفته است. همینطور این بانك در اقدامی دیگر ویلچر پیشرفته جهت بهره مندی معلولان، به بنیاد معلولین فاطمه زهرا (س) ایرانی ها اهدا كرد.
قبل از این هم خدمات و تسهیلات ویژه ای جهت استفاده معلولان و روشندلان در شعبه های بانك پاسارگاد بوجود آمده است.1397/07/22
19:24:00
5.0 / 5
4674
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است