نگران رسید كاغذی تراكنش های بانك ملی ایران نباشید

نگران رسید كاغذی تراكنش های بانك ملی ایران نباشید المور: یكی از دغدغه های مشتریان بانك ها، چگونگی نگهداری رسید هر تراكنش است؛ بانك ملی ایران این مشكل را برای مشتریان خود به شكل ویژه ای حل كرده است.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانك ملی ایران، رسید تراكنش ها گاهی ارزش حیاتی پیدا می كنند، به صورتی كه دریافت خیلی از خدمات عمومی وابسته به عرضه این رسیده است.

از سوی دیگر دریافت رسید تراكنش از شعبه بانك علاوه بر اینكه زمان بر است، مستلزم عرضه مدارك هویتی و هم صرف هزینه بابت كارمزد عرضه این خدمت هم است.

بانك ملی ایران در روش نخست، تراكنش های انجام شده توسط مشتریان را برای كسانی كه درخواست كرده باشند، پیامك می كند؛ این اما تنها روش عرضه رسید نیست.

مشتریانی كه در سامانه بام بانك ملی ایران عضو هستند، می توانند رسید هر تراكنش را با جزئیات آن در این سامانه مشاهده كنند.

اما راه سومی هم وجود دارد و آن رجوع به پیام رسان بله است. این پیام رسان همه تراكنش های انجام شده برای كارت های بانك ملی ایران را در بخش مربوطه ذخیره كرده و به كاربر نشان داده است.

مشتریان بانك ملی ایران اغلب به رسیدهای كاغذی نیازی نخواهند داشت و فقط در صورت ضرورت می توانند رسید تراكنش را از سامانه بام یا پیام رسان بله دریافت كرده و آنرا چاپ كنند.
1397/07/27
18:54:37
5.0 / 5
4199
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است