آشپزی ایمن با محصولات پارس خزر

آشپزی ایمن با محصولات پارس خزر المور: در سال های اخیر با عنایت به تغییر سبك زندگی مصرف كنندگان و خانوارهای ایرانی كه در مصرف انواع غذاها با گوشت چرخ كرده تغییراتی تولید كردند، و نوعروسان و زوج های جوانی كه به دنبال تهیه جهیزیه خود می باشند؛ پارس خزر تصمیم گرفت مدل چرخ گوشت های تولیدی خویش را توسعه داده و رضایت خریداران را با سلیقه های متفاوت جذب نماید.به گزارش سرویس بازار ایسنا، شركت پارس خزر، بدین منظور علاوه بر توسعه رنگ چرخ گوشت ۱۲۰۰ MG كه به رنگ قهوه ای كرم بود به رنگ طوسی سفید تغییر داده است. چرخ گوشت ۱۴۰۰ پلاس هم در كنار چرخ گوشت ۱۴۰۰ قبلی قرار می گیرد كه سبد سری ۱۴۰۰ تكمیل شود. چرخ گوشت های ۱۴۰۰ و ۱۶۰۰ علاوه بر رنگ های سفید گذشته، در رنگ های مشكی نقره ای و مشكی متالیك تولید و به بازار ارسال شده است. در كنار مدلهای موفق ۱۴۰۰ و ۱۶۰۰، چرخ گوشت همه كاره ۱۶۰۰ با آپشن های جدید و مكمل های جادویی و ژوبیتر محصولی جدید را به مصرف كنندگان عرضه نموده است.

چرخ گوشت مدل بوفالو در دو رنگ سفید و مشكی نقره ای به بازار عرضه می گردد.

محصول بوفالو علاوه بر چرخ گوشت دارای محفظه نگهدارنده غذا به صورت مجانی است كه در كنار این محصول و بسته بندی بوفالو قرار گرفته كه برای نگهداری گوشت و سایر غذاها در ظرف نگهدارنده غذا قابل استفاده می باشد.

چرخ گوشت های پارس خزر در مدلهای ۱۲۰۰، ۱۴۰۰، ۱۵۰۰ و ۱۶۰۰ و بوفالو آپشن سوسیس ساز، در كنار سری مكمل های جادویی و مكمل ژوپیتر دارا می باشد كه برای آبمیوه گیری، پوره و خرد كردن یا له كردن غذا و میوه همچون انار، غوره، لیموترش، مغز گردو، سیب زمینی خام و پخته، هویچ، سیب، لبو و كرفس استفاده می گردد و بعنوان دستیار مناسبی در كنار سایر محصولات تولیدی گروه محصولات پارس خزر می باشد.

محصول مكمل چرخ گوشت به صورت كامل طراحی شده و تولید مهندسان و متخصصان داخلی و ساخت ایران بوده كه در كنار چرخ كردن ِگوشت، می تواند خرد كردن و آب گیری میوه های سخت و حتی كم آب را با استفاده از پلتفرم پرقدرت موتور چرخ گوشت های پارس خزر انجام دهد.

تمامی محصولات فوق و متعلقات آن، در سایت فروش رسمی پارس خزر كه به صورت مستقیم از كارخانه و به صورت آنلاین برای عرضه و فروش به سراسر نقاط ایران ارسال می گردد.
1397/08/05
14:17:04
4158
5.0 / 5
موضوعهای خبر: بازار , تولید , سایت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران المور در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است