حضور بن مانو در نمایشگاه WORLD FOOD مسكو

حضور بن مانو در نمایشگاه WORLD FOOD مسكو المور: نمایشگاه WORLD FOOD مسكو یك نمایشگاه بین المللی برجسته در زمینه محصولات غذایی است كه می توان این نمایشگاه را یكی از بزرگترین نمایشگاه های سالانه تخصصی در حوزه موادغذایی در روسیه و شرق اروپا دانست.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام قهوه بُن مانو، این نمایشگاه بیشتر از ۲۷ سال است كه پیشرفت و توسعه صنعت داخلی مواد غذایی روسیه را تضمین كرده و از زمان شروع فعالیت خود تابحال نقش مهمی در پیشبرد صنایع غذایی روسیه ایفا كرده است. حضور بٌن مانو در بیست وهفتمین دوره برگزاری این نمایشگاه، خالی از دستاورد نبود.

بُن مانو بعنوان یك برند تولیدكننده ایرانی مطرح در صنعت قهوه و فرآوری های آن، با حضور در این رویداد بین المللی، بار دیگر در عرصه جهانی این مهم را اشاره كرد كه تولیدكنندگان ایرانی، رقیبی قدرتمند برای شركت های مطرح اروپایی هستند.

از برگزاری این نمایشگاه، بعنوان یك رویداد بین المللی مهم یاد می شود؛ چونكه به یك محل ملاقات برجسته و یك منبع پویا از محصولات غذایی برای بازار روسیه تبدیل گشته و این فرصت مغتنمی ست برای عرضه محصولات جدید ایرانی در بازار این كشور.

این نمایشگاه مخاطبان وسیعی را از میان عمده فروش ها، توزیع كنندگان، خرده فروش ها و رستوران داران از جای جای دنیا به خود جذب می كند. بازدید آنان از غرفه بن مانو، سبب استقبال ایشان از محصول ایرانی شد و این همان دستاوردی است كه بایستی هدف همه تولیدكنندگان ایرانی باشد؛ بدیهی ست كه حضور در بازار جهانی و صادرات محصولات ایرانی، سبب پیشرفت ایران و ایرانی ها میگردد.

این نمایشگاه، رویدادی است كه در چهار روز، در چهار حوزه مهم، كشاورزی، دریایی، دیگر محصولات غذایی و آشامیدنی برگزار می گردد.

نكته ای كه به اتفاق تمامی بازدیدكنندگان بدان اشاره داشتند، كیفیت بالای محصولات بُن مانو بود؛ به گونه ای كه در نگاه اول قابل پیش بینی نبود كه این محصول، یك كالای ایرانی است و كیفیتی برابر یا بالاتر نسبت به محصولات اروپایی شاخص ممتازی است كه در این نمایشگاه به یك محصول ایرانی تعلق گرفت.

كارشناسان بُن مانو، یا به قول خودشان بُن مانوهایی ها، افرادی پرشور و وسواسی در كار هستند و آگاهند كه همواره تلاششان انتقال آگاهی و تجربیات درست و كامل به مشتریان است و ثمره این تلاش، اطمینان از اصالت همه محصولات آن هاست.

مهم نیست، ما، شما و شهرمان این روزها، در چه حال و هوایی باشیم؛ بُن مانو، فراتر از یك تولیدكننده قهوه و فرآورده های آن، این روزها مسیر گذار از شرایطی كه ایرانی ها را محدود خواهد كرد، طی می كند.


1397/08/20
14:29:13
5.0 / 5
4280
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است