نحوه اتصال ایمیل شركتی به Outlook

نحوه اتصال ایمیل شركتی به Outlook المور: نرم افزار Outlook یكی از پرطرفدارترین نرم افزارهای مدیریت ایمیل به حساب می آید كه طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. با استفاده از این نرم افزار می توانید تمام ایمیل های خودرا شامل Gmail، yahoo و موارد دیگر را به راحتی مدیریت كنید. اما یكی از موارد استفاده از این نرم افزار كه ما می خواهیم در این مقاله آنرا به شما آموزش دهیم، امكان مدیریت ایمیل های شركتی می باشد.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام شتاب تك، جهت ساخت ایمیل های شركتی نیازی به طراحی سایت نیست و تنها با استفاده از یك دامنه و هاست قادر خواهید بود تا ایمیل های شركتی خودرا بسازید و مدیریت كنید. اما پیشنهاد می نماییم جهت گسترش فعالیت خود در دنیای اینترنت، مبادرت به طراحی وب سایت كنید.
همانطور كه می دانید ایمیل های شركتی دارای اعتبار بیشتری برای مشتریان هستند و تفاوت این نوع ایمیل ها تنها در آدرس آنها می باشد. بعنوان مثال شما می توانید ایمیل های خودرا همراه با آدرس دامنه ی خود بدین سان بسازید info@shetab.com:، Support@shetab.com

جهت اتصال ایمیل شركتی به نرم افزار Outlook ابتدا باید یك ایمیل در سیستم مدیریت هاست خود احداث كنید. همراه ما باشید تا با استفاده از مراحل زیر بتوانید ایمیل شركتی خودرا به نرم افزار مدیریت ایمیل Outlook متصل كنید.

۱- در مرحله ی اول ابتدا نرم افزار Outlook را باز كنید و از راه منوی File بر روی گزینه "Add Account" كلیك كنید تا صفحه زیر نمایان شود.

۲- در پنجره باز شده گزینه "Manual Setup or additional types" انتخاب كنید و بر روی دكمه "Next" كلیك كنید.

۳- همانطور كه مشاهده می كنید، در این قسمت سه گزینه وجود دارد. گزینه "POP or IMAP" را انتخاب كنید سپس بر روی دكمه "Next" كلیك كنید.

۴-در این قسمت باید اطلاعات مربوط به ایمیل و سرور را تكمیل كنید تا نرم افزار Outlook بتواند به ایمیل شما متصل شود.: Your Name نام صاحب ایمیل را وارد كنید. این نام فقط برای نمایش نام ایمیل در Outlook مورد استفاده قرار می گیرد و می توانید هر نامی را برای این قسمت وارد كنید.

: Email Address آدرس ایمیل خودرا كه در سیستم مدیریت هاست به وجود آورده اید، به صورت كامل وارد كنید. مانند: info@shetab.com

: Account Type در این قسمت گزینه ی "IMAP" را انتخاب كنید.

: Incoming mail server در این قسمت آدرس ایمیل سرور اكانت خودرا وارد كنید. بعنوان مثال آدرس mail.yourdomain.com را وارد كنید. (به جای عبارت "yordomain.com" آدرس دامنه خودرا جایگزین كنید(

: Outgoing mail server در این قسمت مانند قسمت قبل آدرس ایمیل سرور اكانت خودرا وارد كنید. بعنوان مثال آدرس mail.yourdomain.com را وارد كنید. (به جای عبارت "yordomain.com" آدرس دامنه ی خودرا جایگزین كنید(

: User Name آدرس ایمیل خودرا كه در سیستم مدیریت هاست خود به وجود آورده اید را به صورت كامل وارد كنید. مانند: (info@shetab.com)

: Passwordگذرواژه ی مربوط به ایمیل خودرا وارد كنید.

نكته: گزینه "Remember Password" را تیك بزنید تا برای باز كردن مجدد Outlook نیازی به ورود اطلاعات ایمیل نداشته باشید.

نكته: توجه داشته باشید كه گزینه "require logo using Secure Password Authentication" تیك نداشته باشد.

۵- سپس وارد كردن اطلاعات و اعمال تنظیمات فوق، دكمه "More Settings" فعال می شود؛ روی آن كلیك كنید و سپس در زبانه دوم یعنی "Outgoing Server" مانند تصویر زیر گزینه های "My outgoing server(SMTP) requires authentication" و " Use same settings as my incoming mail server" را علامت بزنید تا فعال شوند.​۶-بر روی زبانه ی سوم "Advanced" كلیك كنید و تنظیمات پورت ها را مطابق با اطلاعات زیر وارد كنید.

Incoming Server (IMAP): ۱۴۳

Outgoing server (SMTP): ۵۸۷

هر دو گزینه "Use the following type of encrypted connection" را بر روی حالت Auto قرار دهید و سپس روی دكمه ی "OK" كلیك كنید تا تنظیمات اعمال شده ذخیره شود.

۷- بر روی دكمه ی "Next" كلیك كنید.۸-در صفحه ی باز شده نرم افزار Outlook می كوشد تا با سرور شما ارتباط برقرار كند و در صورتیكه تمامی تنظیمات را به درستی انجام داده باشید و مشخصات ایمیل و آدرس سرور را به درستی وارد كرده باشید، نرم افزار Outlook به ایمیل شما اتصال پیدا می كند.

در صورتی كه نرم افزار Outlook موفق به اتصال به ایمیل نشد یا در هنگام اعمال تنطیمات با خطا مواجه شدید، موارد زیر را بررسی نمایید:

۱- از صحیح بودن "Username" و "Password" اطمینان حاصل كنید. برای این كار می توانید با كارشناسان پشتیبانی شركت نمایش دهنده هاست تماس حاصل فرمایید.

۲- از صحیح بودن mail server ها اطمینان حاصل كنید.

۳- بررسی نمایید كه پورت های ۵۸۷ و ۱۴۳ توسط سرویس دهنده ی خدمات اینترنت (ISP) مسدود نشده باشد. علاوه بر این برای این كار می توانید به صفحه احداث ایمیل در هاست خود مراجعه نموده یا با واحد پشتیبانی شركت نمایش دهنده هاست تماس حاصل كنید.1397/08/21
18:22:28
5.0 / 5
4340
تگهای خبر: بازار , خدمات , سایت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است