‎بازدید برندگان جایزه مصطفی(ص) از آزمایشگاه ۵G همراه اول

‎بازدید برندگان جایزه مصطفی(ص) از آزمایشگاه ۵G همراه اول المور: برندگان جایزه مصطفی(ص) ضمن سخنرانی در دانشگاه صنعتی شریف، از آزمایشگاه ۵G همراه اول بازدید نمودند.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام همراه اول، جلسه سخنرانی برندگان جایزه مصطفی(ص)، امروز دوشنبه ۱۳ آذرماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید و برندگان این جایزه «پروفسور سامی ارول گلنبه» و «پروفسور محمدامین شكراللهی»، در مورد فعالیت ها و دستاوردهای خود سخنرانی كردند. این نشست با حضور حمیدرضا نیكوفر، قائم مقام مدیرعامل همراه اول، محمدرضا موحدی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه شریف و جمعی از اساتید و دانشجویان این دانشگاه، برگزار گردید.

قائم مقام مدیرعامل همراه اول در این مراسم با اشاره به اینكه همراه اول در جهت مسئولیت اجتماعی و حمایت از فناوری نوین، حامی این جایزه شده است، اظهار داشت: سبب افتخار است كه دو برنده امسال جایزه مصطفی(ص)، در حوزه ICT فعالیت می نمایند.

نیكوفر ادامه داد: رویكرد همراه اول، حركت سریع به سمت توسعه فناوری­ های نوین است و بعنوان یك راهبرد، به دنبال توسعه همكاری­ های علمی و پژوهشی خود در حوزه ICT هستیم و امیدواریم با حمایت همراه اول و دانشگاه­ های طراز اول كشور، بتوانیم به موازات همكاری مان با دانشگاه صنعتی شریف، فعالیت ­های علمی در حوزه ۵ G و مجازی ­سازی را تقویت كنیم. در این راه نیازمند ارتباط و همكاری با مراكز پژوهشی بین ­المللی و دانشمندان آنها هستیم.

در آخر این مراسم، برندگان جایزه از موزه، آزمایشگاه G ۵ همراه اول و مركز دیتای دانشگاه صنعتی شریف بازدید نمودند.
1396/09/14
12:24:02
5.0 / 5
5375
تگهای خبر: صنعت , فناوری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است