چگونگی تأمین نیازهای غذای سالم

چگونگی تأمین نیازهای غذای سالم المور: سالانه تعداد بسیار زیادی از شهروندان به علت مصرف غذاهای ناسالم دچار بیماری های مختلف می شوند و به ناچار علاوه بر تحمل درد و رنج این بیماری ها، هزینه های مضاعفی را هم صرف فرآیند درمان می كنند. در این راستا گروه تولیدی نیكوان با هدف كمك به تأمین نیازهای غذایی سالم و بهبود تغذیه هموطنان، در زمینه‏ های عرضه موادغذایی طبیعی و عاری از هرگونه مواد غیرطبیعی و شیمیایی فعالیت می كند.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، گروه تولیدی نیكوان همینطور در زمینه مطالعه و پژوهش در مورد خواص غذایی و دارویی مواد خوراكی فعالیت نموده و هم اكنون با بهره‏ گیری از تجربه و دستاوردهای مهم ‏به عنوان یكی از تولیدكنندگان اصلی موادغذایی سالم در ذهن مشتریان خود جای گرفته است.
این گروه از شروع فعالیت خود همواره كیفیت، قیمت تمام شده پایین و رضایت مستمر مشتریان را جزو خط‏ مشی خود قرار داده و بعد از دریافت پروانه از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نظام صنفی، در صدد كسب گواهینامه‏ های بین‏ المللی در زمینه‏ های مدیریت كیفیت (ایزو ۹۰۰۱) و مدیریت ایمنی موادغذایی (ایزو ۲۲۰۰۰) برآمده است. در همین راستا این گروه موفق به كسب نشان استاندارد و پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو برای روغن های كنجد و زیتون شده است.
گروه نیكوان در جهت تكمیل سبد تغذیه سالم خانوار انواع ارده، حلوا ارده (حلوا ارده عسلی، حلوا ارده با شكر نیشكر، حلوا ارده با شیره خرما و... ) كه به روش سنتی تولید می شوند را عرضه و در آخرین اقدام خود، انواع سویق همچون سویق گندم، سویق عدس، سویق نخود، سویق كامل، سویق كودك، سویق سیب، سویق سنجد، سویق جو و... را به بازار عرضه نموده است.
گروه نیكوان همینطور بعنوان تولیدكننده بیش از شصت مدل از انواع روغن های گیاهی طبیعی كه در زمینه طبی و درمانی كاربرد دارد، فعالیت نموده كه همه این محصولات توسط تیم تحقیقاتی از لحاظ كاربردی و اثر گزاری مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته است.
با توجه به اهمیت تغذیه سالم برای اقشار عمومی اجتماع، این گروه نسبت به اطلاع رسانی محصولات خود و خواص و كاربرد آن ها در سایت این مجموعه و هم شبكه های اجتماعی اقدام و مسئولیت اجتماعی خویش را در این راستا انجام داده است. همینطور جهت سهولت در دسترسی هموطنان به محصولات این گروه فروشگاه اینترنتی را، راه اندازی كرده است.
گروه تولیدی نیكوان در سال ۱۳۹۱ با هدف كمك به تأمین نیازهای غذایی سالم و در جهت بهبود تغذیه هموطنان، فعالیت های خویش را در زمینه‏ های عرضه موادغذایی طبیعی و عاری از هرگونه مواد غیرطبیعی و شیمیایی شروع كرده است.1396/09/24
13:13:46
4565
5.0 / 5
موضوعهای خبر: بازار , تولید , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران المور در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است