مدیرعامل بانك دی:

نشانه هایی از شكوفایی و بالندگی

نشانه هایی از شكوفایی و بالندگی به گزارش المور مدیرعامل بانك دی در جلسه شورای مدیران، ضمن معارفه مشاورین ارشد، اظهار داشت: كسب افتخارات اخیر، نشان از شكوفایی و بالندگی دارد.به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدرضا قربانی مدیرعامل بانك دی با اشاره به موفقیت­ های اخیر این بانك همچون دریافت لوح تقدیر سومین كنفرانس ملی كارآفرینی، كسب رتبه دوم المپیاد بانكی در میان چهارده بانك خصوصی و موسسه اعتباری، انتخاب مدیر برتر روابط عمومی كشور از این بانك، انتخاب پژوهشگر برتر نظام بانكی از بانك دی و همینطور درخشش روابط عمومی بانك دی در سیزدهمین سمپوزیوم بین­ المللی روابط عمومی و دریافت نشان ویژه خط كش طلایی اظهار داشت: كسب افتخارات اخیر نشان از رشد و شكوفایی و حركت به سمت بالندگی بانك دارد.

وی با اشاره به اقدامات اخیر هیات مدیره همچون اصلاح ساختار و تبدیل آن به ساختار چابك و فعال، تولید كمیته­ ها و كارگروه­ های فعال در جهت وصول مطالبات، تشكیل كمیته­ های حسابرسی، ریسك، تطبیق و سایر كمیته، تاكید و توجه به رعایت بهداشت اعتباری، جذب منابع ارزان قیمت و اصلاح تركیب سپرده ­ها اظهار داشت: این اقدامات پیامدهای بسیار خوبی برای بانك به دنبال داشته است.

قربانی در این جلسه غلامحسین عرب حسن خانی را به­ عنوان مشاور مدیرعامل در طرح و توسعه، توحید اسدی را به ­عنوان مشاور مدیرعامل در امور اجرایی و شعبان مرادی یگان محله را به ­عنوان مشاور مدیرعامل در امور مالی معرفی نمود و اظهار داشت: هر كدام از این افراد علاوه بر مدارك مرتبط و دانش بالا از سوابق و تخصص ارزشمندی در نظام بانكی برخوردار می باشند و امیدواریم از تجربیات ارزشمند، پتانسیل و ظرفیت بالای آن­ها در تحقق اهداف بانك بهره مند شویم.

در ادامه این جلسه حسن خوانی با اشاره به سوابق كاری خود در نظام بانكی ابراز امیدواری كرد با همكاری و تعامل هیات مدیره، معاونان و مدیران بانك، گام های موثری در جهت پیشبرد اهداف بانك برداشته شود.

وی اضافه كرد: باید با همكاری هم تلاش نماییم كه با برنامه ‍­ریزی استراتژیك و پیگیری اجرا و تحقق برنامه­ ها، بانك دی را بانكی بزرگ، مقتدر و شفاف در نظام بانكی معرفی نماییم.

اسدی هم طی سخنانی با اشاره به اینكه بانك دی بعنوان یك سازمان یادگیرنده یك سازمان یاد دهنده هم هست، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با حضور در بانك دی ضمن تبادل تجربیات و بهره ­مندی از دانش همكاران ارزش آفرین بانك دی با انتقال تجربیاتی كه در سال ­های طولانی خدمت در نظام بانكی آموخته ­ایم از تجربیات همكاران هم برخوردار شویم.

وی اضافه كرد: باید مدیریت اولویت ­ها، مدیریت صف و مدیریت تراز را در دستور كار قرار دهیم و در مورد مباحثی همچون شفاف ­سازی، مبارزه با پولشویی و اتصال به شبكه بین ­المللی بانكی وظایف و مسئولیت ­های حرف ه­ای و سنگینی داریم كه برای تحقق آن باید حرف ه­ای كار نماییم و با حرفه ­ای گرایی بطور قطع به سرمنزل مقصود خواهیم رسید.

مرادی هم با اشاره به اینكه طی جلساتی كه در بانك ­های مختلف و بانك مركزی داشتیم اخبار خوبی نسبت به بانك دی وجود دارد، اظهار داشت: از نگاه مخاطبان بیرونی آرامش خوبی در بانك دی حكم فرما شده و به بانك دی و تیم مدیریتی آن بسیار امیدوار هستند.

وی اضافه كرد: بانك دی از اعتماد و اعتبار خوبی در جامعه برخوردار شده و ذی نفعان بانك حس خوبی نسبت به بانك دی دارند و معتقدند بانك دی با برنامه ریزی منسجم و منظم در حال حركت رو به جلو است.

در آخر این جلسه احسان استادعلی هم بعنوان سرپرست اداره مبارزه با پولشویی منصوب گردید و حكم مسئولیت خویش را از مدیرعامل بانك دریافت كرد. 

1396/10/04
22:34:13
5.0 / 5
4565
تگهای خبر: ارز , بانك , مد , افتخار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است