مركز فناوری مطابق با استانداردهای بین المللی مسئولیت اجتماعی پایه گذاری شده است

مركز فناوری مطابق با استانداردهای بین المللی مسئولیت اجتماعی پایه گذاری شده است به گزارش المور رییس سازمان ملی استاندارد ایران در بازدید از مركز فناوری سامسونگ-امیركبیر راه اندازی این مجموعه را فعالیتی مطابق با استانداردهای بین المللی مسئولیت اجتماعی عنوان نمود.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام سامسونگ، نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران با حضور در مركز فناوری سامسونگ-امیركبیر از نزدیك با فعالیت های این مجموعه و استارت آپ های مستقر در این مركز آشنا شد.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این بازدید اظهار داشت: «از دانشگاه امیركبیر و سامسونگ تشكر می كنم كه زمینه ای را فراهم كردند تا جوانان ما در این شرایط خاص كشور بتوانند با استفاده از امكانات این مجموعه ظرفیت های خویش را به خوبی نشان دهند.»

پیروزبخت با اشاره به اثرات مثبت راه اندازی این مجموعه اظهار داشت: «در بازدیدی كه از مركز فناوری داشتم متوجه شدم همكاری ها و هم افزایی های زیادی بین دانشگاه امیركبیر و شركت كره ای سامسونگ صورت گرفته است كه این همكاری ها باعث پیشرفت جوانان ایرانی در حوزه فناوری می گردد.»

رییس سازمان ملی استاندارد در مورد استانداردهای بین المللی مسئولیت اجتماعی اظهار داشت: «یكی از مهم ترین مولفه های توسعه پایدار حفظ محیط زیست است. امسال در سازمان بین المللی استاندارد برای حفظ محیط زیست دو راهكار مدیریت زیست محیطی و مسئولیت اجتماعی تدوین شد. شركت سامسونگ راه اندازی مركز فناوری را بعنوان فعالیت مسئولیت اجتماعی خود انجام داده است كه برگرفته از همان استانداردهای بین المللی و جهانی مسئولیت اجتماعی است.»مركز فناوری سامسونگ-امیركبیر سال ۹۶ با سرمایه گذاری و حمایت تجهیزاتی و فنی سامسونگ در محل برج فناوری دانشگاه امیركبیر تهران راه اندازی شد.

تمركز اصلی فعالیت این مركز در حوزه های در رابطه با مسئولیت اجتماعی سامسونگ مانند بهداشت و سلامت، محیط زیست، انرژی، آموزش، پژوهش و توسعه پروژه های كاربردی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است. در این مركز تلاش می گردد با عرضه پشتیبانی های فنی در كنار حمایت تجهیزاتی، امكان توسعه، تولید و معرفی موفق اپلیكیشن های نوآور و مفید در حوزه های یاد شده فراهم گردد.

تیم های جذب شده در این مركز از خدماتی همچون فضای كاری رایگان، حمایت مالی و تجهیزاتی، مشاوره و آموزش برخوردار می شوند. مركز فناوری سامسونگ-امیركبیر هیچ گونه مالكیتی بر روی شركت ها و محصولات نخواهد داشت و تمامی سهم آن در اختیار صاحبان ایده و استارت آپ ها خواهد بود.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در بازدید خود از برنامه ریزی های این سازمان برای اعطای گواهینامه استاندارد به محصولات شركت های دانش بنیان اطلاع داد.

به گفته پیروزبخت تابحال ۱۵ محصول این گواهینامه را دریافت كرده اند.

درباره شركت سامسونگ الكترونیكس

سامسونگ الكترونیكس الهام بخش دنیا است و آینده را با ایده های نو و فناوری های خلاقانه و كاربردی اش شكل می دهد. حاصل خلاقیت و نوآوری بی وقفه سامسونگ، دگرگونی و عرضه تعریفی نوین در دنیای تلویزیون ها، گوشیهای هوشمند، دستگاه های پوشیدنی، تبلت ها، دوربین ها، لوازم دیجیتال، تجهیزات پزشكی، سیستم های شبكه و قطعات نیمه رسانا و نمایشگرهای حرفه ای است. برای اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین اخبار، می توانید به وب سایت رجوع كنید.
1397/09/09
22:55:16
5.0 / 5
4573
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است