تسهیلات ۳۰۰ میلیونی افق كوروش به متقاضیان فرانچایز

تسهیلات ۳۰۰ میلیونی افق كوروش به متقاضیان فرانچایز المور: شركت فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش به مناسبت پنجمین سالگرد افتتاح این فروشگاه و در امتداد تقویت حوزه كارآفرینی، وامِ تجهیز فروشگاه های فرانچایز را تا سقف مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان افزایش داد.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام شركت فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش، این شركت بعنوان یكی از اولین پیشگامان رونق كسب وكار به شیوه فرانچایز در صنعت خرده فروشی همزمان با پنجمین سالگرد افتتاح در امتداد رونق كسب وكار به شیوه فرانچایز ( اعطای نمایندگی ) و تقویت حوزه كارآفرینی، به واجدینِ شرایطِ دریافت نمایندگی افق كوروش تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلاتِ خرید تجهیزات نمایش می دهد.
مهلت استفاده از تسهیلات ۳۰۰ میلیونی فرانچایز افق كوروش تا آخر سال جاری است و این تسهیلات با هدف تجهیز فروشگاه به واجدین شرایط دریافت نمایندگی افق كوروش اختصاص داده می شود تا علاقمندان و متقاضیانِ فعالیت در صنعتِ خرده فروشی بتوانند فعالیت خودرا در این حوزه آغاز كنند.
استقبال علاقمندان و متقاضیان به دریافت نمایندگی این شركت به واسطه مزایای گوناگون این كسب وكار باعث شده است كه تا كنون نزدیك به ۱۰۰۰ خانوار از راه شعب فرانچایز به خانواده بزرگ افق كوروش بپیوندند.
همچنین، حداقل متراژ در نظر گرفته شده برای ملك متقاضیِ دریافت نمایندگی فرانچایز افق كوروش ۱۲۰ مترمربع سطحِ مفید فروش به همراه یك انبارك با حداقل متراژ ۱۸ متر مربع است و علاوه بر آن، ملك باید در نقطه ای از شهر با تراكم مسكونی و موقعیت مكانی مناسب قرار داشته باشد.


لازم به ذكر است؛ علاوه بر نمایش تسهیلات خرید تجهیزات فروشگاهی، عدم نیاز به خرید نقدی اقلام و تحمل هزینه انبارداری یا خواب پول ( نمایش كالاها به صورت امانی)، بهره مندی از برند معتبر، سیستم فروش و مدیریت موجودی كالا، آموزش بلاعوض پرسنل فروشگاهی و در عین حال عدم پرداخت ورودی یا حق تابلو از مزیت های دریافت نمایندگی (فرانچایز) از فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش است.
علاقمندان و متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر و همین طور ستاندن امتیاز نمایندگی به وب سایت رسمی شركت فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش به آدرس بازگشت كنند.1397/09/16
21:10:24
5.0 / 5
4807
تگهای خبر: بازار , تسهیلات , سایت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است