حمایت باشگاه خوشگذرونا از تئاتر كمدی موزیكال

حمایت باشگاه خوشگذرونا از تئاتر كمدی موزیكال المور: باشگاه خوشگذرونا بعنوان مرجع خوشگذرونی و به منظور احداث اوقاتی خوش، جذاب و بانشاط در میان اقشار جامعه پشتیبانی از تئاترها و نمایش های كمدی موزیكال را یكی از وظیفه های خود می داند كه فرهنگ سازی آحاد مردم در خصوص تماشای تئاتر و نمایش را باز به دنبال دارد.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، كیوان رییسی، مدیرعامل باشگاه خوشگذرونا درباره پشتیبانی از تئاتر و نمایش این مملكت كه كمك به فرهنگ است، اشاره كرد: اگر نمایش ها به معنای ویژه كلمه در هر اقلیمی رونق داشته باشد، بدین مدلول است كه فرهنگ و هنر رونق دارد.
در واقع اگر بخواهیم تئاترها و نمایش های كمدی موزیكال را با گذشته مقایسه نماییم پیشرفت های زیادی از نگاه مخاطبان حاصل شده و نیاز دارد برای ادامه بقا و ترغیب اهالی این عرصه مورد حمایت قرار بگیرد.
بر همین مبنا باشگاه خوشگذرونا از تمام تئاترها و نمایش های كمدی موزیكال حمایت می كند و آمادگی خودرا برای همكاری با گروه های هنری و نمایشی اعلام می دارد.
مدیرعامل باشگاه خوشگذرونا به این نكته اشاره نمود كه سلامت جامعه در گرو سلامت روح و روان افراد آن جامعه است و ما این وظیفه را پذیرفتیم كه روح و روان جامعه را جلا دهیم و با عنایت به مشكلات اقتصادی و فشارهای روانی كه به فرد در جامعه وارد می شود، بتوانیم به طریقی بخشی از این فشارها را كاهش دهیم.
وی ادامه داد: ما می توانیم با تولید نشاط لبخند و سرگرمی بیشتر مشكلات روحی و روانی جامعه كه موجب تشدید و تولید مشكلات جدید میگردد را كاهش دهیم و یكی از عمده ترین راه های تولید لبخند و نشاط را پشتیبانی از گروه های شادی ساز مثل تئاتر آزاد و تئاترهای كمدی موزیكال خواند كه متاسفانه نهادهای فرهنگی جامعه این فعالیت ها را نادیده گرفته و هیچ گونه حمایتی از این بخش ندارند در صورتیكه سهم بسیار زیادی از تولید خنده و نشاط در كشور به عهده همین گروه های تئاتر می باشد.
رییسی در ادامه عنوان كرد: باشگاه خوشگذرونا با هدف پشتیبانی از گروه های هنرمند تئاتر كمدی و آزاد و تولید خنده و نشاط در جامعه تمام تلاش خودرا در این زمینه انجام می دهد و از هیچ گونه حمایتی دریغ نمی كند و با آغوش باز پذیرای گروه های هنرمند كشور برای تولید لبخند و نشاط و سرگرمی می باشد.
علاقه مندان می توانند برای دیدن فهرست نمایش ها و تئاترها به وب سایت خوش گذرونا بازگشت اطلاعات دقیقی از این نمایش ها و تئاترها به دست بیاورید.1397/09/24
18:50:47
5.0 / 5
4495
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است