استقرار و پیاده سازی نرم افزار مدیریت فرایندهای كسب وكار در دانشگاه صنعتی شریف

استقرار و پیاده سازی نرم افزار مدیریت فرایندهای كسب وكار در دانشگاه صنعتی شریف المور: طبق گزارش واحد انفورماتیك معاونت فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف، راه اندازی نرم افزار مدیریت فرایندهای كسب وكار (BPMS) با موفقیت به اختتام رسید.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام شركت شماران سیستم، در این دانشگاه فرایندهای درخواست اماكن، فرایندهای نقلیه، درخواست همایش، درخواست سمینار و فرایندهای امور مناسبتی به صورت كامل پیاده سازی و مورد استفاده قرار گرفته شده است. این بخش از پیاده سازی فرایندها، فاز اول راه اندازی نرم افزار فرایندهای كسب وكار در دانشگاه است.

فاز دوم این پروژه راه اندازی نرم افزار BPMS در سایر معاونت ها و بخش های مختلف دانشگاه است و تمامی فرایندهای دانشگاه صنعتی شریف در یك بستر یكپارچه، عملیاتی می شوند.

در این عملیات، گروه تحلیل شماران سیستم وظیفه مهندسی مجدد فرایندهای موجود و استخراج طرح نهایی و بهینه سازی فرایندها را به عهده داشت.

نرم افزار پیاده سازی شده تنها نرم افزار مدیریت فرایندهای كسب وكار بومی ایرانی با نام تجاری شاتو پلاس است كه موفق به كسب گواهینامه بین المللی از شركت تك كانادا شده است.این نرم افزار در بستر متن باز و عدم وابستگی به سیستم عامل توسط شركت شماران سیستم طراحی و تولید شده است.

شركت راهبران شماران سیستم كه یكی از زیرمجموعه های شركت شماران سیستم است. مسئولیت پیاده سازی این نرم افزار در دانشگاه صنعتی شریف به عهده راهبران شماران سیستم بوده است.
1397/10/11
13:31:06
5.0 / 5
4245
تگهای خبر: بین المللی , تولید , صنعت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است