برگزاری مجامع عمومی عادی به صورت فوق العاده نوبت دوم بانك سرمایه

برگزاری مجامع عمومی عادی به صورت فوق العاده نوبت دوم بانك سرمایه المور: مجامع عمومی عادی به صورت فوق العاده نوبت دوم بانك سرمایه با حضور ۴۷.۷ درصد صاحبان سهام برگزار گردید.به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام بانك سرمایه، با برگزاری مجامع عمومی عادی به صورت فوق العاده نوبت دوم بانك سرمایه، منتهی به صورت های مالی ۲۹/۱۲/۱۳۹۵ و ۲۹/۱۲/۱۳۹۶ به تصویب رسید.

در این جلسه كه در عصر روز سه شنبه ۱۱ دی ماه و با حضور بیشتر از ۴۷ درصد از سهامداران و یا نمایندگان قانونی آنها، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی و به ریاست مهندس امیر انباردار، مدیر امور شركت های موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، برگزار گردید سهامداران و یا نمایندگان آنها صورت های مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۵ و ۲۹/۱۲/۱۳۹۶ را تصویب كردند.

در آغاز این مجامع با پخش كلیپی تصویری، گزارش اهم فعالیت های شاخص بانك سرمایه، و افق ها و چشم اندازهای پیش رو به اطلاع و نظر اعضای مجمع و سهامداران حاضر رسید.

در آخر این مجامع و بعد از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی در مورد عملكرد سال های مالی منتهی به آخر سالهای ۱۳۹۵ و۱۳۹۶، صورت های مالی منتهی به آخر اسفند ماه دو سال مذكور، كه هر كدام به صورت مستقل و به روال رسمی و قانونی انجام شد، مورد تصویب حاضران در مجمع قرار گرفت.
انتهای رپورتاژ خبری


1397/10/12
18:53:52
5.0 / 5
4533
تگهای خبر: بانك , بورس , رپورتاژ , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است