اس اندپی رتبه اعتباری روسیه را با چشم انداز پایدار تایید نمود

اس اندپی رتبه اعتباری روسیه را با چشم انداز پایدار تایید نمود المور: موسسه اعتبارسنجی اس اندپی، رتبه اعتباری BBB-/A-۳ روسیه را تایید و اعلام نمود تراز مالی خارجی و عمومی قوی این كشور می تواند اقتصاد این كشور را در مقابل شوك ها محافظت كند.به گزارش المور به نقل از مهر به نقل از رویترز، موسسه اعتبارسنجی اس اندپی، رتبه اعتباری « BBB-/A-۳» روسیه را تایید و اعلام نمود تراز مالی خارجی و عمومی قوی این كشور می تواند اقتصاد این كشور را در مقابل شوك های تحریم های بین المللی احتمالی جدید، محافظت كند.
اس اندپی اعتقاد دارد كه سناریویی كه در آن آمریكا تحریم هایی را بر بازارهای ثانویه اوراق قرضه روسیه اعمال نماید، در بازارهای مالی اختلال احداث خواهدنمود.
این سازمان رتبه دهی اعلام نمود: در ۲۴ ماه آینده در صورتیكه با تحولات ژئوپولیتیكی، یك كشور خارجی تحریم های سخت تری را ضد روسیه اعمال نماید، ما امكان دارد از رتبه اعتباری روسیه بكاهیم.
هشدار اس اندپی جدیدترین آگهی یك موسسه رتبه دهی در مورد تاثیر منفی تحریم های آمریكا بر رتبه اعتباری روسیه است.
اس اندپی چشم انداز روسیه را دست نخورده و پایدار باقی گذاشت و اعلام نمود كه در این تصمیم گیری پاسخ مناسب سیاست گذاری دولت روسیه در شرایطی كه تحریم جدیدی بر ضد مسكو وضع شود، در نظر گرفته شده است.
پیش از این هم موسسه اعتباردهی مودیز، در روز جمعه اعلام نمود كه تحریم های آمریكا، به رتبه اعتباری روسیه لطمه می زند.
موسسه رتبه دهی فیتچ هم ماه گذشته اعلام كرد، درصورتی كه آمریكا تحریم هایی را بر ضد خرید اوراق قرضه توسط دولت روسیه وضع كند، رتبه چشم انداز مثبت روسیه را كاهش خواهد داد.


1397/11/01
13:41:01
5.0 / 5
4489
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است