به اتهام كلاهبرداری؛

سرمایه گذار برجسته آمریكایی در روسیه دستگیر شد

سرمایه گذار برجسته آمریكایی در روسیه دستگیر شد المور: دادگاه مسكو فرمان دستگیری یك سرمایه گذار برجسته آمریكایی، موسس و شریك شركت بارینگ وستوك را به بهتان كلاهبرداری صادر كرد. برخی دیگر از كاركنان این شركت هم بازداشت شدند.به گزارش المور به نقل از مهر به نقل از راشاتودی، دادگاه مسكو فرمان دستگیری یك سرمایه گذار برجسته آمریكایی، موسس و شریك شركت بارینگ وستوك، را به بهتان كلاهبرداری صادر كرد. برخی دیگر كاركنان این شركت هم بازداشت شدند.
طبق اعلام شركت وستوك، كایكل كالوی، شهروند آمریكایی، روز جمعه به همراه سایر شركای خود در شركت وستوك (واگان آبگاریان، فیلیپه دلپال و ایوان زیوزین) دستگیر شدند. در بیانیه این شركت آمده است این دستگیری ها ارتباطی به فعالیت های شركت ندارد بلكه به مسائل مربوط به بانك وستوچنی روسیه مرتبط می باشد.
سخنگوی دادگاه باسمانی مسكو اعلام نمود بزودی اقدامات قانونی بعدی در مورد این پرونده صورت خواهد گرفت. گزارشات گوناگون از آن حكایت می كند كه تحقیقاتی برای دستگیری تمام متهمان پرونده در حال انجام می باشد.
طبق گفته افسر تحقیقات این پرونده، كالوی متهم شده است كه بوسیله طرح های كلاهبرداری، ۲.۵ میلیارد روبل (۳۷.۵ میلیون دلار) از وستوچنی بانك دزدیده است.
شركت وستوك در ۱۹۹۴ توسط كالوی در روسیه تاسیس شد و تخصص آن سرمایه گذاری خصوصی در سهام روسیه و پروژه های رفاهی كشورهای استقلال یافته از شوروی سابق است.


1397/11/28
15:37:48
4235
5.0 / 5
موضوعهای خبر: آمریكا , بانك , دلار , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران المور در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است