نگرانی از عدم بازپرداخت وام ها؛

دویچه بانك وام های ترامپ را تمدید می كند

دویچه بانك وام های ترامپ را تمدید می كند المور: مقامات دویچه بانك باوجود نگرانی نسبت به اینكه ترامپ سپس انتخاب شدن بعنوان رئیس جمهور، به موقع وام های خودرا پرداخت نكند، در نظر دارند تاریخ های بازپرداخت این وام ها را تمدید كنند.به گزارش المور به نقل از مهر به نقل از سی ان بی سی، روز چهارشنبه مقامات دویچه بانك باوجود نگرانی نسبت به اینكه ترامپ سپس انتخاب شدن بعنوان رئیس جمهور، به موقع وام های خودرا پرداخت نكند، در نظر دارند تاریخ های بازپرداخت این وام ها را تمدید كنند.
شركت ترامپ ۳۴۰ میلیون دلار وام گرفته است كه موعد بازپرداخت آنها، سال ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ میلادی است و در صورت پیروز شدن ترامپ در انتخابات۲۰۲۰ این كشور، این اتفاق در طول دوره دوم ریاست جمهوری او خواهد افتاد.
گزارشات حاكی از این است كه مقامات بانك، در مورد بازپس گیری وام از رئیس جمهوری كه در كرسی قدرت است، نگران هستند و در نظر دارند مهلت بازپرداخت را تا ۲۰۲۵ میلادی تمدید كنند.
در نهایت، بانك به دلایلی نامشخص تصمیم گرفته است فعلا اقدامی در این زمینه نكند، اما هیچ تجارت دیگری با ترامپ انجام نخواهد داد.
اریك، پسر دونالد ترامپ، در این مورد اظهار داشت: این كاملا بی اساس است. شركت املاك ما یكی از شركت هایی است كه با پایین ترین نرخ وام، فعالیت می كند. همه دارایی های ما تحت مالكیت كامل خودمان قرار دارند و برای معامله، آزاد و بدون مشكل هستند. بخش كمی از املاك ما وام مسكن دارند كه این وام نسبت به ارزش آنها، بخش كوچكی را تشكیل می دهد.
زمان های درازی است كه دویچه بانك با ترامپ تجارت می كند، گزارشاتی كه در اوایل این ماه انتشار یافت، نشان داد كه رئیس جمهور آمریكا در سال ۲۰۱۶ میلادی به دنبال دریافت وامی از این بانك آلمانی برای خرید زمین گلفی در اسكاتلند بوده است. نیویورك تایمز گزارش داد كه این بانك با نگرانی از بازپس گیری وام از رئیس جمهوری كه هنوز در مسند قدرت است، این درخواست را رد كرده است.

1397/12/03
12:39:01
5.0 / 5
4289
تگهای خبر: آمریكا , ارز , بانك , تجارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است