پنجمین افتخار جهانی در سه سال متوالی؛

بانك آینده بعنوان بانك برتر ایران انتخاب گردید

بانك آینده بعنوان بانك برتر ایران انتخاب گردید به گزارش المور مؤسسه یورومانی، بانك آینده را بعنوان « بانك برتر ایران (Iran`s Best Bank ) » برای سال ۲۰۱۹ میلادی، انتخاب و معرفی نمود.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام بانك آینده، این بانك در سال ۲۰۱۸ میلادی هم بعنوان «بانك برتر ایران» و در سال ۲۰۱۷ بعنوان «بانك برتر تحول ساز در خاورمیانه» توسط یورومانی انتخاب شده بود.
كسب عنوان «بانك برتر ایران برای سال ۲۰۱۹ میلادی» پنجمین افتخار جهانی و متوالی بانك آینده، در ۳ سال گذشته به حساب می آید.
انتخاب بعنوان بانك سال جمهوری اسلامی ایران(Bank of The Year in Iran) از جانب نشریه بین المللی بنكر و دریافت تندیس و گواهی از این نشریه معتبر در دو سال پی در پی (۲۰۱۷ و۲۰۱۸) از دیگر افتخارات بانك آینده است.
آئین اعطای تندیس و گواهی مربوط به بانكهای برتر كشوری، منطقه ای و جهانی از جانب مؤسسه یورومانی با حضور بیشتر از ۳۶۶ نفر از مدیران ارشد بانك ها، از ۱۲۲ كشور جهان، شامگاه چهارشنبه (پنجم تیرماه ۹۸) برگزار گردید و تندیس و گواهی بانك برتر ایران برای سال ۲۰۱۹، به نماینده بانك آینده اعطا شد.
مؤسسه معتبر یورومانی ((Euromoney)، مدت ۲۸ سال است كه بانك ها را در سه سطح كشوری، منطقه ای و جهانی بر مبنای عملكرد سال مالی قبل، ارزیابی و با یكدیگر مقایسه می كند.
بر مبنای ارزشیابی این مؤسسه، بانك ها بر مبنای بهترین بانك در هر كشور، برترین بانك منطقه و همینطور برترین بانكهای هر منطقه در رشته های مختلف؛ در مناطق جغرافیایی جهان (خاورمیانه، آسیا، اروپا، آمریكای جنوبی، آمریكای شمالی و آفریقا) و برترین بانك جهان و برترین بانك ها در چند رشته تخصصی در سطح جهانی انتخاب می شوند.
انتهای رپرتاژ خبری


1398/04/09
00:56:23
5.0 / 5
4594
تگهای خبر: آمریكا , ارز , افتخار , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است