با افزوده شدن بانك ملی به بانك­ های طرف قرارداد

امكان تسویه اعتبار در لحظه تپ­سی با رانندگان تقویت شد

امكان تسویه اعتبار در لحظه تپ­سی با رانندگان تقویت شد به گزارش المور با آغاز همكاری تپ­سی و بانك ملی ایران، تعداد بانك ­های همكار این شركت برای «تسویه اعتبار در لحظه» افزایش یافت و تعداد بیشتری از رانندگان می­ توانند بدون احتیاج به افتتاح حساب جدید از این امكان استفاده كنند.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام تپسی، سفیران تپ سی می توانند با امكان «تسویه اعتبار در لحظه»، در هر لحظه كه مایل باشند، حتی در ساعات نیمه شب و روزهای تعطیل، سهم شان از هزینه سفر را به حساب خودشان واریز نمایند.
هم اكنون حدود ۲۰ درصد سفیران تپ سی در بانك ملی حساب دارند و با امضای قرارداد با این بانك، بیشتر از ۳۰ درصد سفیران این شركت می توانند بدون احتیاج به گشایش حساب جدید، از امكان «تسویه اعتبار در لحظه» استفاده كنند.
به قول هومن دمیرچی، در میان تاكسی های اینترنتی، فقط تپ سی امكان «تسویه اعتبار در لحظه» را دارد چون از زیرساخت های توسعه یافته و قابلیت های فنی ویژه ای برخوردار می باشد.
امكان «تسویه اعتبار در لحظه» تپ سی با عنایت به تمایل رانندگان برای دریافت سریع هزینه سفر بوجود آمده تا سفیران این شركت، راحتی و آسایش بیشتری داشته باشند.
قبل از این تپ سی با همكاری بانك پاسارگاد، امكان «تسویه اعتبار در لحظه» را در اپلیكیشن خود فعال كرده بود و سفیران جهت استفاده از این گزینه باید یا در این بانك صاحب حساب بودند یا در آن حساب باز می كردند. با افزوده شدن بانك ملی ایران به بانكهای طرف قرارداد تپ سی، سفیران این شركت می توانند جهت استفاده از این امكان، یا در بانك پاسارگاد یا در بانك ملی حساب داشته باشند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با تاكسی اینترنتی تپ سی می توانید به وب سایت این مجموعه رجوع كنید.
انتهای رپرتاژ خبریمنبع:

1398/04/23
14:30:55
5.0 / 5
4853
تگهای خبر: بانك , سایت , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است