تور طبیعت گردی، فرصت یكی شدن با محیط اطرفمان

تور طبیعت گردی، فرصت یكی شدن با محیط اطرفمان المور: اگر به دنبال تعریفی جهانی برای طبیعت گردی باشیم باید بگوییم: بنا به تعریف سازمان جهانی گردشگری، طبیعت گردی یا Ecotourism سفری است مسئولانه به مناطقی طبیعی كه حافظ محیط زیست بوده و موجب بهبود كیفیت زندگی مردم محلی شود. طبیعت گردی حداقل لطمه را به طبیعت و فرهنگ منطقه وارد میكند.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام سفرزون، اگر اهل سفر باشید می دانید كه تورها انواع مختلفی دارند. مانند تور طبیعت گردی، تور فرهنگی، تور ماجراجویانه و... كه هر كدام از آنها طرفدران ویژه ی خودرا دارند. در این میان اما تورهای طبیعت گردی، انتخاب های ویژه ای هستند. شما باید عاشق طبیعت، هیجان ها و سختی هایش باشید تا سفر با این تورها برای تان لذت بخش باشد. طبیعت گردها اخلاق هایی خاص دارند و روحیات آنها ماندن طبیعت پر از شور و هیجان است.
پس اگر این نوع سفر را انتخاب می كنید، خودتان را برای كسب تجاربی عالی با رفتاری مسئولانه آماده كنید.
طبیعت گردی، زیر آسمان خدا
زمانی كه با تورهای طبیعت گردی همراه می شوید در انتخاب آنها دقت بسیاری به خرج بدهید. چونكه یك تیم حرفه ای می توانند شما را طرفدار همیشگی این نوع سفر كنند. این تورها هر كدام با شرایطی خاص در اقلیم آب وهوایی متفاوتی برگزار می گردند و به شما فرصت آموزش و امتحان را می دهند. سرزمین ما، ایران، هر گوشه از طبیعتش قصه ی خاص خودرا روایت می كند. از بلندی كوه های سرسخت تا دلفریبی دشت های رویایی اش هر كدام شما را به كشف تازهای دعوت می كند.
اكوتوریسم ها باید روحیه ای قوی و خستگی ناپذیر داشته باشند و در تمام مراحل سفرهایشان از میراث باارزش طبیعت حفاظت كنند. دغدغه مندی یكی از نخستین اصول اساسی در همراهی با این تورها است. باید توجه داشته باشید كه در این سفرها از خودتان و همران تان مراقبت كنید تا از هر اتفاق پیش بینی نشده ای در طبیعت جلوگیری كنید.
تورهای طبیعت گردی می توانند به صورت تور یك روزه یا تور چند روزه برگزار شوند. برای همراهی با این تورها، تجهیزات ضروری كه از شما خواسته می شود را فراموش نكنید.
انتهای رپرتاژ خبریمنبع:

1398/04/29
18:14:31
5.0 / 5
4417
تگهای خبر: ارز , زندگی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است