با ایجاد ارتباط موثر با افراد، زندگی كاری خودرا دگرگون كنید!

با ایجاد ارتباط موثر با افراد، زندگی كاری خودرا دگرگون كنید! المور: درحالی كه هر شغل نیاز به مجموعه ای از مهارت های منحصربه فرد خودرا دارد چند مهارت كلی وجود دارد كه بهره گیری از آنها بدون توجه به اینكه شغل شما چیست دارای مزیت های بسیاری است.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام كارجوپلاس، یكی از این مهارت ها توانایی ایجاد ارتباط موثر در محیط كاری است. اگر شما علاقه مند به پیشرفت بعنوان یك فرد حرفه ای هستید، شاید وقت آن باشد برای برقراری ارتباط وقت بیشتری بگذارید و ارتباطات خودرا ارتقا دهید.
صرف نظر از شغلی كه مدنظر دارید، از شما انتظار می رود كه مهارت های ارتباطی عالی كلامی و نوشتاری داشته باشید. بسته به موقعیت، باید بتوانید بطور موثر با كاركنان، مدیران و مشتریان آن هم شخصا، آنلاین، به صورت كتبی و بوسیله تلفن ارتباط برقرار كنید.
انواع مهارت های ارتباطی برای ایجاد ارتباط موثر
مهارت های ارتباطی خوب می توانند تفاوت شگرفی در حرفه شما به وجود آوردند. علاوه بر اینكه این نوع از مهارت شامل صحبت كردن و نوشتن است در مورد خوب گوش دادن و از دیدگاه دیگر شنیدن نیز می باشد كه برای هر مكالمه مدلول دار ضروری می باشد. تنها راه برای بهتر شدن این است كه هر روز تمرین كنید. تمرین توضیح مفاهیم و ایده ها با استفاده از كلمات و زبان خودتان؛ و اگر واقعاً می خواهید خودرا به چالش بكشید یك زبان جدید یاد بگیرید.
شما باید روابط میان فردی خودرا تقویت كنید، اهتمام كنید با افراد با شخصیت های مختلف كاركنید. در هر حرفه ای شما با مردم سروكار خواهید داشت. بعضی مشاغل امكان دارد نیاز به ارتباطات مستقیم داشته باشند در صورتیكه بعضی دیگر نیاز به ارتباطات تلفنی یا دیجیتالی دارند. درهرصورت، شما باید بتوانید با همكاران و مشتریان خود ارتباط برقرار كنید و روابط حرفه ای قوی با شركت خود ایجاد كنید. نه تنها این خاصیت به حل مشكلات كمك می نماید بلكه می تواند برای شبكه سازی و فرصت های پیش رو در آینده مناسب باشد.
حال كه به اهمیت ایجاد ارتباط در موفقیت شغلی پی برده شد، باید گفت شبكه های اجتماعی در عصر امروز یكی از مهم ترین راه های شبكه سازی و آشنایی با افراد جدید است، حتی می توانید از این ابزار برای عمیق شدن ارتباط با افرادی كه قبلاً می شناختید، استفاده كنید.
شبكه اجتماعی كارجوپلاس یك راه جدید برای شناخت بهتر افرادی كه به دنبال ایجاد ارتباط با آنها هستید یا با آنها ارتباط دارید است.
یكی از طریق های عمیق شدن ارتباط با افراد شناخت خاصیت های شخصیتی و علاقه مندی آن هاست، با استفاده از برنامه كارجوپلاس شما می توانید خاصیت های شخصیتی، استعدادها و علاقه مندی های فرد موردنظرتان را مشاهده كنید. یا حتی خودتان را با او مقایسه كنید. می توانید از این خاصیت برای شناخت بهتر در مراحل استخدام یا تیم سازی نیز بهره ببرید. با شناخت بهتر خاصیت های افراد در ایجاد ارتباط موثر با آنها موفق تر خواهید بود.
برای دانلود اپلیكیشن كارجوپلاس اینجا كلیك كنید


انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1398/06/15
11:53:57
5.0 / 5
4290
تگهای خبر: زندگی , شبكه , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است