نكات مهم درباره نگهداری از برج های لوكس

نكات مهم درباره نگهداری از برج های لوكس به گزارش المور برج های لوكس هم در ساخت وساز و هم در افرادی كه ساكنان آنها را می سازند تفاوت های عمده ای با دیگر ساختمان ها دارند، ازاین رو نگهداری از برج های لوكس با نگهداری از مجتمع های معمولی متفاوت می باشد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام تداوم آرامش، امروزه برج های لوكس بخش مهم بازار صنعت ساختمان را به خود اختصاص داده اند و نگهداری از برج های لوكس هم به علت تفاوت های عمده ای كه با دیگر ساختمان ها دارند، یكی از دغدغه های اساسی ذینفعان آنها است. نگهداری از برج های لوكس خدماتی را شامل می شود كه به مجموعه ای از تجارب و تخصص ها نیاز دارد و این خدمات در صورت عرضه مطلوب می تواند برطرف كننده دغدغه های سازندگان، هیات مدیره و ساكنان چنین برج هایی باشد. كارشناسان شركت تداوم آرامش؛ عرضه دهنده خدمات یكپارچه نگهداری از برج های لوكس در ادامه این گزارش، نكات مهم در نگهداری از برج های لوكس را به علاقه مندان عرضه می دهند.
ریسك ناپذیر بودن خدمات نگهداری از برج لوكس
برج های لوكس از نظر متراژ كلی، زیربنای هر واحد، مشاعات، مصالح و ملزومات، موتورخانه و سیستم های گرمایش و سرمایش، آسانسورها، آپشن های رفاهی و... تفاوت های زیادی با ساختمان های معمولی دارند؛ ازاین رو نگهداری از برج های لوكس مستلزم آن است كه مجموعه ای كه این كار را به عهده می گیرد درباره صنعت ساختمان، تأسیسات، برق، آی تی، اصول مدیریت و...، دانش و تخصص و تجربه كافی داشته باشد. همان گونه كه تعمیر یك خودروی لوكس را به فرد فاقد تخصص و تجربه نمی سپاریم، نگهداری از برج های لوكس را هم نمی توان به مجموعه ای كه پیشینه ای از دانش و تجربه چنین كار خطیری را نداشته باشد، سپرد. اگر از ساكنان و یا اعضای هیات مدیره یك برج لوكس هستید به یاد داشته باشید سپردن امور نگهداری از برج، به شركتی كه پیشینه تخصصی و تجربی كافی در این كار ندارد و كارهایی در سطوح پایین تر و برای ساختمان های معمولی انجام داده، ریسك بزرگی به حساب می آید كه می تواند به قیمت از دست رفتن آسایش و آرامش ساكنان برج منتهی شود.


توانمندی در عرضه خدمات گارانتی و تحویل واحد مسكونی از سازنده به مالك
نگهداری از برج های لوكس خدمتی چندوجهی است كه سه طیف از مخاطبان از آن بهره می برند. طیف اول سازندگان برج های لوكس به شمار می روند. سازندگان این گونه برج ها، به امور نگهداری از برجی كه ساخته اند بعنوان یكی از گام های اساسی ایجاد و ارتقاء برند خود می نگرند. اغلب سازندگان برج های لوكس، كیفیت واحد مسكونی و تمام تأسیسات الكتریكال و مكانیكال برج را تا مدت معینی گارانتی می كنند. ضمنا تحویل واحدهای مسكونی از سازنده به مالك هم یكی از دغدغه های مهم سازندگان است. طبعا تحویل واحد مسكونی از سازنده به مالك به انجام تست های عملكردی در تمامی واحدها و سیستم های تاسیسـاتی برج به منظور حصول صحت عملكرد آنها مشروط است. این خدمت، بعلاوه عرضه خدمات گارانتی پس از تحویل برج ها به ساكنان، تنها از مجموعه ای كه كار نگهداری از برج های لوكس را به صورت حرفه ای و كارآمد انجام می دهد، ساخته است. سازندگان برج های لوكس باید به این نكته توجه نمایند كه تحویل واحدهای مسكونی یك برج لوكس از سازنده به مالك و عرضه خدمات گارانتی سازندگان برج به ساكنان، اگر بموقع، دقیق و مطلوب نباشد، دردسرهای دنباله دار سازندگان و نارضایتی ساكنان را به دنبال خواهد داشت و به برند سازندگان برج لطمه های شدیدی خواهد زد.
كاهش هزینه های جایگزینی و تعمیر تجهیزات با نگهداری حرفه ای از برج
نگهداری از برج های لوكس هزینه های متعارفی دارد كه برای هیات مدیره و ساكنان برج قابل پذیرش است اما اگر این كار به مجموعه ای سپرده شود كه فاقد صلاحیت لازم برای این كار باشد، هزینه های نگهداری از برج های لوكس می تواند به مبحث بغرنجی تبدیل گردد. این مورد وقتی اهمیت بیشتری می یابد كه دریابیم قیمت بعضی از كلیدی ترین تجهیزات به كاررفته در این برج ها تابعی از قیمت ارز است و با افزایش قیمت ارز، هزینه خرید و تعمیر این تجهیزات هم به صورت فزاینده ای افزایش یافته است. هیات مدیره و ساكنان یك برج باید به خاطر داشته باشند اگر یك مجموعه مجرب مسئولیت نگهداری از برج آنها را به عهده بگیرد، با رعایت اصول حرفه ای، هزینه تعمیرات و یا جایگزینی تجهیزات برج به شكل قابل توجهی كاهش خواهد یافت.
شركت تداوم آرامش با هدف عرضه با كیفیت ترین خدمات نگهـداری به برج های لوكس در منطقه یك تهران، شروع به كاركرده و هم اكنون ۱۰ برج در این منطقه تحت پوشش خدمات این شركت قرار دارد.
سازندگان و هیات مدیره برج های لوكس می توانند برای اطلاع از خدمات «تداوم آرامش» با تلفن های ۲۲۴۳۲۹۵۸-۰۲۱ و ۰۹۱۰۱۳۵۰۳۰۰ و ۰۹۱۰۱۳۵۰۴۰۰ تماس گرفته یا به سایت این شركت به آدرس /http: //www.tadavomaramesh.com مراجعه كنند.
انتهای رپرتاژ آگهی


1398/06/17
17:12:33
5.0 / 5
4654
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است