آمریكا یك سهام دیگر در رابطه با بیت كوین را تعلیق كرد

آمریكا یك سهام دیگر در رابطه با بیت كوین را تعلیق كرد المور: دولت آمریكا به محدود كردن فعالیت های مشكوك در سهامی شركت هایی كه با ارز دیجیتال در ارتباط هستند، ادامه می دهد.به گزارش المور به نقل از مهر به نقل از سی ان بی سی، كمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریكا، تجارت سهام «یوبی آی بلاك چین اینترنت»، كه یك شركت هنك كنگی است را معلق كرد و اعلام نمود اطلاعاتی كه این شركت برای در اختیار این قانون گذار گذاشته است دقیق نیست و فعالیت های بازار آن از ماه نوامبر غیرعادی و بدون توضیح منطقی است.
سهام این شركت از تنها ۹ دلار در ۱۱ دسامبر به ۸۷ دلار در ۱۸ دسامبر جهش كرد و در جمعه گذشته دوباره تا ۲۲ دلار سقوط كرده است. تعلیق داد و ستد سهام این شركت از دوشنبه آغاز شد و تا ۲۲ ژانویه ادامه خواهد داشت.
هفته گذشته (میلادی) رییس كمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریكا، جی كلایتون، در پیامی به سرمایه گذاران، اخطارهای ماه دسامبر خود در مورد ریسك های ارز دیجیتال و فعالیت های در رابطه با آن نظیر عرضه سكه های مجازی را تكرار كرد. این نگرانی ها بعد از رشد سریع قیمت بعضی از ارزهای مجازی، مانند بیت كوین، در سال اخیر، تشدید شده است.
روز دوشنبه این ارزهای دیجیتال سقوط كردند و طبق آمار پایگاه كوین دسك بیت كوین ۶. ۳ درصد از ارزش خویش را از دست داد.
در ماه دسامبر كمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریكا تجارت سهام شركت كریپتو را كه در مدت یك ماه سهام آن ۲۷۰۰ درصد رشد كرده بود، تعلیق كرد. این تعلیق تا ۳ ژانویه ادامه داشت. كمیسیون نگرانی های خود در مورد پتانسیل دستكاری در تبادلات را اعلام نمود. روز دوشنبه سهام این شركت دوباره مبادله شد و در قیمت ۱۷۵ دلار، ۶۹ درصد پایین تر، باز شد.
توجه به ارزهای دیجیتال و محصولات جدید مرتبت با آن و اشتیاق حول آنها كه از آن به جنون تعبیر می كنند، سبب شده است برخی شركت ها تلاش كنند از این به نفع خود استفاده كنند.
سهام شركت «لانگ بلاك چین» كه قبلا نام آن «لانگ آیلند آیسد تی»، از وقتی كه خویش را از یك شركت تولید نوشیدنی به سرمایه گذار بلاك چین ارزهای دیجتال تغییر دارد و این تغییر را در نام شركت هم آورد، ۲ برابر شد و ارزش بازار آن به ۴۸ میلیون دلار جهش كرد.

1396/10/20
18:54:32
5.0 / 5
5169
تگهای خبر: آمریكا , ارز , بازار , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است