مدیرعامل ایران كیش:

رشد ۵۰۰ درصدی ایران كیش در درگاه اینترنتی

رشد ۵۰۰ درصدی ایران كیش در درگاه اینترنتی به گزارش المور همایش توسعه كسب وكار در سال رونق تولید برگزار گردید.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام شركت كارت اعتباری ایران كیش، پیمان طبری مدیرعامل ایران كیش در این همایش با اشاره به اینكه از اول مهرماه به دنبال این خواهیم بود تا شعار سفر به سمت برتری را عملی نماییم اظهار داشت: حفظ وضع موجود، رسیدن به پیش بینی های مالی و حركت به سطح برتری سه گامی است كه دنبال می نماییم.
وی افزود: در این شش ماه، رشد خیلی خوبی داشتیم و وضعیت منصوبه ما مثبت شده است. در تراكنش ها نیزاین رشد وجود داشته است اما هنوز با ایده آل ها فاصله داریم.
مدیرعامل ایران كیش اظهار داشت: هم اكنون در بهترین حالت بودجه قرارگرفته ایم. ایران كیش نه تنها در این مدت هیچ گونه سقوطی نداشته بلكه آمار نشان داده است وضعیتش از سال قبل بهتر است. می دانم با برنامه ریزی هایی كه اتفاق می افتد بهتر از این در انتظارمان است.
طبری اظهار داشت: پروژه ای كه در بانك تجارت تعریف شده است به ما كمك می نماید بدانیم درد بانك ها چیست و بدانیم برای همكاری بیشتر چه چیزی به شعب بگوییم.
مدیرعامل ایران كیش اظهار نمود: ما برای درگاه IPG به شما نیاز داریم. امسال در درگاه اینترنت رشد ۵۰۰ درصدی داشتیم؛ اما ایده آل من خیلی بیشتر از این هاست. سرویس های بسیار ویژه ای را می توانیم روی IPG قرار دهیم.
وی اظهار نمود: ایران كیش در سال ۹۹ جزو مكان هایی خواهد شد كه ورود به آن آرزوست. سفر به سمت برتری آرمان ماست كه در این همایش كلید خورد.
*رشد ۱۲۸ درصدی تراكنش های پات
شهره آقابابایی، معاون كسب وكارهای نوین هم با مقایسه شش ماهه اول ۹۸ نسبت به شش ماه ۹۷ اظهار داشت: در تراكنش های اپلكییشن های پات ۱۲۸ درصد رشد داشتیم. در تراكنش های مشمول سمپاتی شاهد ۱۷۵ درصد رشد بودیم.
وی با اشاره به اینكه تراكنش های QR كد هم شامل طرح سمپاتی می شود اظهار داشت: بزودی قابلیت هایی روی QR كد اضافه می شود كه به شدت نسبت به قبل رقابتی است.
معاون كسب وكارهای نوین اظهار داشت: بزودی یك رویداد بزرگ برای پات اتفاق می افتد و یك لباس جدید بر تن خواهدنمود.
شهره آقا بابایی درانتها اظهارات خود در مقابل پشتیبانان تعظیم كرد.


*تحولات در فناوری اطلاعات
بهزاد علی پور، معاونت فناوری اطلاعات در این همایش اظهار داشت: پیاده سازی اسكرام و آی تی مستر پلن در دستور كار معاونت آی تی است و در حال برنامه ریزی برای بهبود هستیم. در حوزه BI تغییراتی در عملكرد ایجاد كردیم و گزارش های چابك تر و بهتری را خواهیم داشت.
وی افزود: یكی از خصوصیت های ایران كیش محصولات آن است كه ارتقای كیفیت آنرا در نظر گرفته ایم. برنامه های خویش را هم برمبنای بازخوردها تبیین می نماییم تا به سفر به برتری كه آقای طبری بدان اشاره داشتند دست یابیم.
*پتانسیل های بزرگ
وحید حجتی معاونت توسعه بازار هم بابیان اینكه ایران كیش در سهم بازار ازنظر مبلغ تراكنش رتبه سوم را دارد به مقایسه برنامه و عملكرد ایران كیش طی ماه های گذشته پرداخت و از پروژه های تازه ایران كیش در همكاری با بانك ها و مؤسسات آگاهی داد.
وی اظهار داشت: پتانسیل های بسیار بزرگی در ایران كیش وجود دارد كه سبب افتخار ماست.
*كمیته های استانی
علی یادگار مدیر پروژه بانك تجارت با اشاره به تشكیل كمیته های استانی ایران كیش اظهار داشت: اعضای كمیته شامل مدیر منطقه، معاون اداری منطقه، كارشناس بازاریابی، روسای شعب تأثیرگذار و مسئول دفتر شركت خواهد بود.
وی اظهار نمود: خروجی كمیته های استانی در كمیته مركزی بررسی می شود. شناسایی و تعیین بازارهای گروهی و بازارهای منطقه، شناسایی و جذب اصناف سود ده در منطقه، بررسی مشتریان زیان ده، تهیه و تنظیم گزارش های ماهیانه مربوط به عملكرد دستگاه های پایانه فروشگاهی به تفكیك شعب، بررسی و عملكرد بازاریابی شعب و شركت به صورت هفتگی، رصد شعب در امتداد تحقق اهداف ابلاغی، بررسی صدمه شناسی پیگیری تا حصول نتیجه و تهیه صورت جلسات از نتیجه بررسی های به عمل آمده و ارسال گزارش های مشكلات به مدیریت امور استان ها جهت طرح در كمیته پیشبرد فروش ازجمله وظایف این كمیته است.
*الگوی متفاوت
رضا محمدی معاونت امور پذیرندگان هم در این جلسه با اشاره به اینكه در شركت های پیشرو ۶۵ درصد پیشرفت به خاطر نیروی انسانی است. عمده ترین دلیل ترك مشتریان و از دست دادن بازار توسط شركت ها را نوع رفتار با مشتریان دانست.
وی اهمیت خدمات، رقبا در از دست دادن مشتریان را پس از نوع رفتار ارزیابی كرد.
محمدی اظهار داشت: هدفم این است كه در كنار شما عزیزان الگوی متفاوتی بسازیم.
بهزاد علی پور معاونت فناوری اطلاعات ایران كیش- پیمان طبری مدیرعامل - رضا قربی عضو هیئت مدیره ایران كیش

1398/07/02
13:45:23
5.0 / 5
4553
تگهای خبر: ارز , افتخار , بازار , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است